2737
2739
سلام به دوستای خوبم
من یه پسر سه سال و هفت ماهه دارم که خیلی اکتیو و باهوشه و متاسفانه چون تنهاست و همبازی هم سن خودش رو نداره (نه تو همسایگی مون نه تو فامیل) متاسفانه بلد نیست با بچه های دیگه درست بازی کنه الان حدود 4 ماهی هست که گذاشتمش مهد کودک شاید تو محیط بچگونه یاد بگیره که چطور با دیگران تعامل داشته باشه اما دیروز مربی مهدشون میگفت سر کلاس زیاد راه میره یا نمیتونه با دیگران خوب برخورد کنه البته دوست داره باهاشون بازی کنه ولی همونطور که گفتم قواعد بازی رو نمیدونه هرچقدر هم که براش توضیح میدیم که مثلا زدن بده یا وقتی کسی وسایلت رو میگیره نباید هلش بدی اون موقع میگه قول میدم ولی در عمل یادش میره  دیروز مربی اش میگفت احتمال داره بیش فعال باشه خواستم از کسانی که این مشکل رو دارند در مورد علائمش و راههای درمانش سوال کنم در ضمن اگه متخصص روانشناسی کودک خوب در این زمینه سراغ دارید که اول کاری فقط به دادن دارو بدون بررسی دقیق بسنده نکنه ممنونتون میشه از دیشب تا حالا خواب ندارم تو رو خدا کمکم کنید 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مامان ایلیا ؛ عزیزم به حرف مربی های مهد زیاد توجه نکن. اول برو پیش یه مشاور. اما در کل بدون که بچه هایی که بیش فعالن نیمتونن تمرکز کنن. اختلال یادگیری دارن. مثل ممکنه خوب بشنوه و تکرار کنه اما حتی نتونه قلم رو دستش بگیره.
اصلا نگران نباش. منم بچه خواهرم خیلی شیطونه. اونم دقیقا شرایط بچه تورو داره. تنهاست و فوق العاده شیطون. کم کم خوب میشه. بچه شما تازه رفته مهد. به مرور زمان یاد میگیره.
Lilypie Pregnancy tickers