2733
2734
خیلی ممنون از وقتی که میذارید. حقیقتش من در حال حاضر باردار نیستم ولی از الان مثل تمام مسائل دیگه ی مربوط به فرزند دار شدن به انتخاب اسم هم فکر می کنم . فاکتور هام برای انتخاب اسم این ها هستن: -مذهبی باشه -معنی زیبایی داشته باشه -خوش آوا باشه -حس خوبی بهم بده با توجه به این معیار ها هم من هم همسرم روی -زهرا- توافق کردیم . راستش من اسامی ترکیبی دخترونه رو دوست نداشتم هیچ وقت مثل فاطمه زهرا،نازنین زهرا و ترکیب های جدید تر فاطمه سما،فاطمه حلما، زهرا یاس و ... (البته همه ی سلیقه ها قابل احترامه این فقط حس شخصی منه) ولی چند روز پیش برای اولین بار اسم یاسمین زهرا رو شنیدم و حس خیلی خیلی خوبی نسبت به این اسم پیدا کردم و همه ی معیار هام رو هم داره ولی خیلی دوست دارم نظر سلیقه های مختلف رو هم بدونم چون تو یه تاپیک خوندم یک نفر نوشته بود کسانی که نام های ترکیبی می ذارن که یکیش مذهبی هست و یکیش غیر مذهبی وجهه ی خوبی نداره ...نظر شما چیه؟
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حمیرا جان میشه علتش رو بگی
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...
بله یاسی جون یاسمین تنها هم خیلی زیباست که فکر می کنم نام خودتون باشه
شاپرک جان یعنی حس خوبی داره این اسم؟
2738
ممنون پیتزا جان میشه نظرت رو درباره این اسم هم بگی
فاکتور هام برای انتخاب اسم این ها هستن: -مذهبی باشه -معنی زیبایی داشته باشه -خوش آوا باشه -حس خوبی بهم بده ....................... خوب این اسمی که انتخاب کردید نه کاملا مذهبی نه خوش اوا بخاطر استفاده از دو تا اسم برای یک نفر معنیش هم کلا نغییر کرده فقط می مونه اون حس خوبه که به شما داده و برا من که سرسخت مخالف دو اسمه بودن بچه چه برسه به استفاده از دواسم با هدف یک اسمی هستم اون حس خوب هم نمیده ...نظرمو خیلی رک و صریح گفتم امیدوارم ناراحت نشید سعی کنید اسمو با هر ریشه ای انتخاب میکنید واقعا خوش اوا و معنی دار باشه تلفظ یاسمین زهرا واقعا سخته!!
به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
درسا جان واقعا این حس بهتون دست میده؟ من به شخصه علتم برای دوست داشتن این اسم فانتزی شدنش نیست اصلا فقط ترکیب قشنگی به نظرم اومد و با معنی دقیقا نمی خوام همچین برداشتی باشه
نه نه فریبا جان اگه قرار بود ناراحت شم که نظر نمی پرسیدم ممنونم از نظرتون
2706