2752
2734
آخی خدا حفظش کنه و نامدار باشه میشه یه کم بیشتر از بازخورد اطرافیان برام بگی
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...
ممنونم از همه ی دوستانی که نظراتشون رو گفتن
یک زن قوى کسى است که عمیق احساس میکند و استوار عشق مى ورزد اشکهایش به فراوانى خنده هایش جارى مى شوند.. یک زن قوى هم لطیف است هم محکم هم اهل عمل است هم معنویت یک زن قوى در ماهیت خود هدیه اى است به جهان...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

به نظر من قشنگه دوست من واینکه هیچ اشکالی نداره که به خاطر عشقی که به حضرت زهرادارید وهم ازلطافت اسم یاسمین خوشتون میاد بگذارید یاسمین زهرا اسم کودک رو هرجوری صدابزنیدهمانطور هم بقیه صدامی زنند
ممنونم از همه ی دوستانی که نظراتشون رو گفتن

سلام سماجان بسلامتی بارداری...میخواستم بدونم هنوزم اسم نی نی رو یاسمین زهرا میخوای بذاری ...منم نذرداشتم مذهبی بذارم ولی درساگذاشتم الان نی نی یه ماهشه...خیلی پشیمونم من عاشق اسم یاسمین هستم ولی همسرم میگفت قدیمیه...بنظرت ثبت احوال اسمشو عوض میکنه بخوام یاسمین زهرابذارم...

2731
سلام سماجان بسلامتی بارداری...میخواستم بدونم هنوزم اسم نی نی رو یاسمین زهرا میخوای بذاری ...منم نذرد ...

سلام نیلوفر جان

قدم دختر گلت مبارک باشه

نه عزیزم من منصرف شدم

نذر در صورتی برات تکلیف میاره که به صورت خاصی نیت کرده باشی هر چند می دونم آدم ته دلش دوست داره به عهدی که کرده عمل بکنه 

عزیزم درسته که به نامگذاری فرزند به نام اهل بیت سفارش شده ولی این حدیث معصوم هم هست که نام نیکو برای فرزند انتخاب کنید

درسا خیلی اسم قشنگیه معنی زیبایی هم داره

الان که رو این اسم توافق کردید و یک ماه هم گذشته چرا فکرت رو درگیر می کنی؟

سلام نیلوفر جان قدم دختر گلت مبارک باشه نه عزیزم من منصرف شدم نذر در صورتی برات تکلیف میاره که به ...

سلام سماجون...راستش من خواب بدی دیده بودم که تو مسجدم وچشم نی نی چپ شده ترسیدم گفتم حتما باید اسامی ائمه میذاشتم....برای همین فکرم مشغول شد...همه مراحل تغیر اسم هم پرسیدم ومیخواستم برم ولی زنگ زدم دفتر احکام شرعی گفت درسا هم مذهبیه..کلمه در تو قران اومده که مروارید میشه..گفت برای خوابتم صدقه بده...خیالم راحت شد...احتمالا خوابمم برای فکر زیاد بوده چون همش میترسیدم نی نی رو از دست بدم چون میگفتم مذهلی نذاشتم ولی الان خیالم اسوده شد...ممنون گلم