2733
2739
عنوان

سن استقاده از شیشه شیر

61 بازدید | 22 پست
سلام من بعد از مدتها دوباره اومدم اینحا یه سوال دارم پسرم با وحود اینکه پنج سالشه شیرشو فقط تو شیشه میخوره هر کاری هم میکنم نمیتونم قانعش کنم تو لیوان بخوره اگه تو شبشه نخوره اصلا شیر نمیخوره حتی یه بار تا سه روز لب نزد چکار کنم از نظر روانی تو اینده اش خیلی تاثیر بدی داره یا بذارم هنوز تو شیشه بخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج سال سن برا شیشه خوردن زیاده. دیگه بهش نده تا کی میخواد شیشه بخوره.؟ من دخترم دو سالشه چند روزه بهش شیشه ندادم بهونه گیری میکنه ولی ازش گرفتم که بیشتر از این وابسته نشه
خدایا این روزها دلم سخت معجزه میخواهد
2731
وقتی رفت پیش دبستانی همون ماه اول که باید صبح زود بیدار میشد من از این شیر نی دارها که کوچکه بهش دادم گفتم شیشه رو نشستم کثیفه..تروخدا زودتر شیرتو بخور دیر نشه.اونم تندتند با همون نی خورد و دیگه عادت کرد
2740
از این لیوانهایی که مخصوص اب میوه هستم لستفاده کردم فایده نداره کلا شیشه نباشه شبر نمیخوره دندونهاش هیچ مشکلی نداره از بابت شیشه خوردنش فقط نمیدونم این مکیدن تو اینده تاثیر ذهنی منفی داره یا نه
مرسی سارا جون الان روزی یه پاکت شیر رو میخوره میترسم بعدش دیگه نخوره روش شما رو هم امتحان میکنم امیدوارم جواب بده یه سوال فقط با نی میخوره یا تو لیوانم میخوره الان
مرسی سارا جون الان روزی یه پاکت شیر رو میخوره میترسم بعدش دیگه نخوره روش شما رو هم امتحان میکنم امیدوارم جواب بده یه سوال فقط با نی میخوره یا تو لیوانم میخوره الان
2706