2737
2734

فوت میکنید بعد از تق صدای کیپ شدن گوشا اگه یکم فوتو محکم ادامه بدین پرده ی گوشتون صدا جیغ مانند خروج هوا نمیده؟؟ اگه سالم نیس گوشتون امتحان نکنیدا

من میخام برم دکترگوش الان استرس دارم چنین صدایی داد

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
من آب سرم ریختم تودماغم اینطورشدم 

چجوری شدی میشه دقیق بگی استرس دارم

آقایون تاپیکام نیاین و ریپلای و لایک نکنید اگر اشتباهی جواب آقایی رو دادم.فکر کردم خانومن خدا قبول کنه دوس دارم نوکر حضرت زهرا (س) باشم برام دعا کنید ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سرمو ازتخت آویزون کردم،باسرنگ آب سرم ریختم تودماغم،رفتم فین کردم،پرده‌ی گوشم صداکرد

موقع صدا کردنش اینجور نشدی فک کنی انگار هوا از گوشت داره میاد بیرون و صدای جیغ طور بده(یعنی ی صدایی متفاوت با تق گفتن ناشی از کیپ شدن گوش) مثلا شبیه وقتی در بادکنکو میگیریم آروم هوای کم ازش میاد صدا اونجوری

بله دقیقاً

خب یعنی الان پرده گوشمون سالمه انشاءالله؟

2740