2737
2739
پسرم چهار سالشه خیلی پسر مهربون و آرومیه ولی اصلا نمیتونه از خودش دفاع کنه تا احساس میکنه کسی از دستش ناراحته کو چیک وبزرگم فرقی نداره سریع چند بار عذر خواهی میکنه و گریش میگیره ، 5 روزه که مهد میره هیچیم از اونجا نمیگه هر چی میپرسیم چیکار کردین جواب سر بالا میده حالا امروز در کمال تعجب گفت که مربیم دعوام کرده به نظرتون با مربیش صحبت کنم؟ میترسم از مهد زده بشه و خیلیم دلم براش میسوزه آخه خیلی مظلومه و نمیتونه از حق خودش دفاع کنه.
زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
تارا جون آخه با روحیه ای که ازش سراغ دارم میدونم که وقتی کسی دعواش کنه افسرده میشه امروزم از وقتی که از مهد اومد ناراحت بود الکی گریه میکرد
زندگی قصه تلخیست که از آغازش بس که آزرده شدم چشم به پایان دارم...
2740
هی گیر نده به بچه ات مهدت چ خبر دوس داری دوست پداکردی تغذیه ات خوبهدوستات هلت نمیدن لباساشو ب صورت تابلو در نیار که چک کنی سالمه یا نه
بچه ها بیزارن خودش اروم اروم مه یرو برات میگه
خدا جونم ازت ممنونیم ب خاطر همه چی
بعضى وقتا هم چون بچه ها دل تنگ ماما نشون میشن اینطورى میگن که یه کم توجه زیادى بگیرن زیاد توجه نکن مخصوصا که مى گى بچه ارومى هم هست
هیچ میدونى همیشه یکى هست که مراقب ماست؟??
با مربی هم حرف نزن ب مدیر بگو
یا ب مدیر داخلی بگو که به مدیر بگه بعدم بش گوشزد کن بگو برام مهمه ببینم علت چیبوده جریان از چه قراره
من بچم میشناسسمو.................
خدا جونم ازت ممنونیم ب خاطر همه چی
2706