2752
2734
عنوان

پسرم میگه خانم مربی توی مهد دعوام کرده ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1207 بازدید | 32 پست
بچه سه ساله منم یک روز گریه می کرد می گفت که خاله دعوام کرده من مهد نمی رم. یک ساعت هر چی بلد بودم و به ذهنم رسید گفتم. دیدم فایده نداره
آخر سر گفتم اگه دعوات کرده پاشو بریم باهاش دعوا کنم حق ات رو بگیریم.
رفتم مهد و با مدیرشون صحبت کردم البته مودبانه و دوستانه. مدیر هم مربی رو صدا زد و مربی گفت که بچه شما هر روز می اد بغل من می شینه و من خیلی هواش رو دارم. دیروز یک بچه جدید داشتیم که گریه می کرده اون رو بغل کردم پسر شما ناراحت شده و بی قراری کرده.
بعد از اون هم دیگه بچه ام حرفی نزد که خاله دعوا کرده یا داد زده. می اد می گه خاله سبز ( به مسولای دستشویی و نظافت می گه خاله سبز) داد زد یا بقیه چی گفتن.

به نطرم برو با مدیرشون صحبت کن راه حل درست و عاقلانه اینه که بدونن مادرها ازشون بازخواست می کنن
عزیز از خودش بپرس...شاید برای اینکه نره دروغ گفته ...شایدم نه...بدون اینکه خودش متوجه بشه با مهدصحبت کن..بعدهم بگو که علاقه ای به مهد نداره کاری کنند علاقه مند بشه برای دوران تحصیلش مهمه...اما نگذار نه اونا نه تو پیش بچه بی اعتباربیشید ...اونا راپایین نیار...باید تو مدت زمان. بودن درمهد از اونا حرف شنوی داشته باشه تا خیالت راحت تر باشه
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما امسال که بچه ات میره مهد و سال دیگه که پیش دبستان میره رو بعدا با هم مقایسه کن خیلی کار درستی کردی که گذاشتیش بره مهد. امسال خیلی چیزها رو یاد میگیره و زبل میشه و میدونه در روابط اجتماعیش چطور رفتارکنه.
ضمنا باید به بچه ات یاد بدی که چه موقع هایی معذرت خواهی کنه. اگر تو خونه کاری کرد که ازت معذرت خواست بهش بگو مامان این کارت قابل چشم پوشی بود و نیاز به عذرخواهی نداشت. اصلا دلیلی نداره بچه که تو رفتارش تکلیف درست و حسابی نداره با کوچکترین رفتار اشتباهش هی عذر خواهی کنه اینجور اعتماد به نفسش میاد پایین.