2733
2739
من بعضی وقتها میپوشم....یه مانتو ساده کوتاه ...یه شلوار ورزشی و یه کتونی...البته بیشتر پارک بریم با همسرم واسه پیاده روی میپوشم...واسه باشگاه تیپ اسپرت میزنم ولی ورزشی نمیپوشم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله من هیچ وقت برای باشگاه با شلوار غیر ورزشی نمیرم مانتو اسپرت جلو باز یا کوتاه ورزشی با کتونی و شال
بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
2731
اره میپوشن . شلوار رو با یه تاپ ورزشی یا تیشرت میتونی بپوشی . یه مانتو ساده کوتاه هم برا تو خیابون
خدایا می دانم دوستم داری،همیشه هواییم را داشته باش چون بی هوای تو ابری می شوم
بله چرا نمیشه، منم باشگاه شلوار عوض نمیکنم فقط سعی کن کل تیپت اسپرت باشه
 به این تاپیک برید تا زن های موفق دنیا رو بشناسید و ازشون الهام بگیرید:  زن‌های موفق   تاپیک بعدیش با همون اسم برای ثبت نظراتتون در رابطه با تاپیک اصلی بازه    
مانتوی کوتاه مشکی هر چقدر کوتاهتر باشه مناسبتره
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2740
شلوار ورزشی و تیپ اسپرت واسه رفت و امد به باشگاه خوب و راحته ولی به نظرم تو این گرما مناسب واسه داخل باشگاه نیست...من که شلوار ورزشیو فقط تو زمستون واسه باشگاه استفاده میکنم..الان اصلا شلوار نمیپوشم...فقط تاپ دامن تام شورت و در نهایت تاپ شلوارک....