2733
2739
عنوان

راه رفتن کودک ۱۶ ماهه

1958 بازدید | 30 پست

سلام مامانا

پسر ۱۶ ماهه ای دارم که خودش مستقل راه نمیره ینی وسط خونه بلند نمیشه که راه بره .هر وقت میخواد راه بره میره از مبل یا میز یا دیوار میگیره  بلند میشه و راه میره و هر جا هم بیفته باز چهار دست و پا میره از مبل میگیره بلند میشه و باز راه میره.نشستنش هم دیر بود تازه ۱۵ ماهگی نشست.کسی بوده بچش شرایطش مثل پسر من باشه؟؟؟ از کی تونست مستقل وسط خونه بلند بشه و راه بره...ممنون میشم تجربه هاتون رو با من به اشتراک بزارین و منو از نگرانی دربیارن

والله پسر منم ۱۵ماهشه تا حالا دقت نکردم که خودش یلند میشه یاازجایی میگیره😑😑

خوب راه میره دیگه نگرانی نداره

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم پسرم ۱۴ ماهشه مثل پسر تو راه میره  با دیوار و...  حتی میتونه یه صندلی رو هول بده و راه بره باهاش  ولی فقط در حد ۵    ۶ ثانیه میتونه دستاشو ول کنه و وایسه  سریع میشینه...

ولی نشستنش و چاردست و پا رفتنش به موقع بود..  ۶ماهگیش بود...

۲هفته پیش بردمش دکتر یه شربت کلیسم داد و گف اگه تا ۱۷ ماهگیش راه نرف بیارش پیشم

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
2731

عزیزم بچتو با هیچ بچه دیگه ای مقایسه نکن 

ممکنه یه بچه زودتر از سنش کاریو بکنه و تو استرس بگیری 

یا یه بچه ای مشکل داشته باشه و تو به امید اون بشینی و فرصت طلایی درمانو از دست بدی 

تو گوگل بزن تست 

Asq

نزدیکترین سن به بچتو انتخاب کن 

بچتو با اون تست بسنج 

اگه عقب بود ببرش دکتر 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
والله پسر منم ۱۵ماهشه تا حالا دقت نکردم که خودش یلند میشه یاازجایی میگیره😑😑 خوب راه میره دیگه نگر ...

ن منظورش این نیس ک چجوری بلند میشه...  میگه همینجوری وسط خونه بدون تکیه گاه راه نمیره  باید از یه جایی بگیره ک راه بره

من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده‌‌‌..
منم پسرم ۱۴ ماهشه مثل پسر تو راه میره  با دیوار و...  حتی میتونه یه صندلی رو هول بده و راه ...

من چون پسرم یک سالش بود و هنوز نمی نشست بردمش پیش متخصص مغز و اعصاب و ازش ام آر آی گرفتن سالم بود.الان راه میره ولی مستقل نه .حتما باید از جایی بگیره بلند بشه راه بره

2740
والله پسر منم ۱۵ماهشه تا حالا دقت نکردم که خودش یلند میشه یاازجایی میگیره😑😑 خوب راه میره دیگه نگر ...

عزیزم اللان راه میره ولی وقتی مستقل راه نمیره بیرون که میرییم میگه منو بزارین زمین.اگه بیفته نمیتونه خودش وسط خیابون بلند بشه .بیرون که دیوار و مبل نداره ...

عزیزم بچتو با هیچ بچه دیگه ای مقایسه نکن  ممکنه یه بچه زودتر از سنش کاریو بکنه و تو استرس بگیر ...

مقایسه نمیکنم میخوام اگه بتونم از تجربیات دوستان کمک بگیرم

2706