2752
2734
عنوان

ازدواج فامیلی من و بدبختیم....

408 بازدید | 5 پست

خلاصه ش رو میخوام بگم،من تک بچه ام،از همون بچگی یادمه هیچکس تو فامیل خانواده مارو دوست نداشت،با اینکه بابام خیلی مهربون بود با فامیلامون،بهشون کلی پول میداد،سر میزد بهشون و...ولی هیچکس من رو هم حتی دوست نداشت،اونموقع کوچیک بودم نمیفهمیدم که دلیل این رفتارا چیه و همیشه احساس تنهایی داشتم و ابن باعث شده بود لجباز و زورگو بشم،بزرگتر که شدم کم کم متوجه تندی زبون مامانم شمیشدم که چه حرفایی میزد به مهمون ها و یا جایی ک مهمونی میرفتیم،این رفتار فقط با خانواده پدریم نبود،مامانم حتی با خاله و دایی هامم همین بود(الان حتی خاله هامم چندسال ۱ بار نمیبینیم)،تا اینکه علاقه بین من و یکی از پسرعموهام پیش اومد،به سختی فراوون ازدواج کردیم چون هیچکس راضی نبود،الان که بزرگ شدم دیگه رفتار بدی ندارم با اقوامم،ولی همه فامیل با شوهرمم قطع ارتباط کردن چون فکر میکنن منم مث مامانمم،همشون از من بدشون میاد،شاید باور نکنید اما روز عروسی همه ی زن های فامیل که از طرف پدرشوهرم دعوت بودن تو مجلس زنونه نموندن من تک و تنها بودم،با اینکه من واقعا بدی نکردم بهشون...نمیدونم چطوری مدیریت کنم..شوهرمم ناراحته و از چشم من میبینه ک فامیل هاش خونه ش نمیان در حالی که من اصلا بهشون بی احترامی نکردم...

خواهر منم با همه سر لج داره و خودش رو بالاتر از همه میبینه همین رفتارای اون باعث شده هیچکدوم از فامیل ها مارو تحویل نگیرن

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به درک که نمیان عزیز دلم دوری و دوستی😉چرا حرص ادم هایی رو میخوری که دهنشون بازه و فقط دنبال غیبت کردن و صفحه چیدن هستن 

از قدیم گفتن گلم در دروازه رو میشه بست دهن مردم  رو نمیشه 

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺
2731

خیلی کار فامیل زشت بوده که تو عروسی اون حرکت رو انجام دادن

شما الان به زندگیت فکر کن با گذشت زمان و اینکه بیشتر با شما برخورد داشته باشن و اخلاق و رفتارتون رو ببینن اونا هم متوجه اشتباهشون میشن