2752
2734
عنوان

بیاین تو به این سوالام جواب بدین من خیلی کنجکاوم آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 3567 بازدید | 73 پست
خدا رو به خاطر عشقی که بهتون هدیه کرده شکر کن مامان مهرسا
این روزا همه ما مجردها دیگه امیدی به داشتن زندگی پاک و آروم و عاشقانه نداریم
من...دلم عجیب...یک غیرمنتظره ی خیلی خوب می خواهد!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مامان محمد جواد منم کلا توی احتیاط رتبه اول رو دارم حستون قابل درک هست اما جواب سوالا فک نمیکنم اتفاق خاصی پشتش باشه مثل یه پرسشنامه میمونه
البته باز هم فکر شما ارجحیت داره
من...دلم عجیب...یک غیرمنتظره ی خیلی خوب می خواهد!!!
1.تو پاساژ با مامانم اینا بودم اونم با مامانش اینا اومد کارتسو داد واسه خواستگاری
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون :من ٢١ شوهرم ٣١
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟ :خونه ماشین دفتر داشتیم شوهر وکیلِ
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟) :اسمشو
5.بدترین ویژگی همسرتون :داد و بیدادی
6.بهترین ویژگی همسرتون :لارج خانواده دوست اهل زندگی
7.دوست داشتید به کی برگیر:دید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟:الانم خوبه اما مجردیمم خوب بوووود
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟ شب عروسی
9.مهریه تون؟ ٣ سکه
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ تو زندگی ما ٣٠٪ تاثیر داره

مارال

1. دخترخاله و پسرخاله بودیم ... هم بازی همدیگه .... شش سال تموم عاشق هم و البته دوستم بودیم !!
2. من 22 ساله بدم همسر جونم هم 27 ساله بود
3. ماشین نداشتیم ولی به لطف خدا خونه خریدیم و رفتیم زیر سقفش !! شوشو مهندسه و منم پرستارم جفتمونم سر کار میرفتیم ...
4. اگه خودمون تنها باشیم بهش عزیزم میگم پسز گلم میگم خیلی خوشش میاد ولی تو جمع هم بهش رضا جان یا آقای من میگم بازم خیلی دوست داره!!!
5. موقعی که خدای نکرده بحثمون میشه سکوت میکنه .. من فوری از کوره در میرم و بعدش باعث عذاب وجدانم میشه که مجبور میشم برم بوسش کنم ................ همیشه این رفتارش باعث میشه که تو بحث و جدلمون من مقصر باشم!
6. انقده آقاست که من واقعا عاشقشم از خدا به خاطر داشتنش ممنونم ... خیلی میگه دوست دارم همین باعث میشه قند تو دلم آب بشه خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خلاصه میمیریم برا همدیگه !!!
7.دوست دارم همین جایی باشم که هستم خداجون هیچ وقت مارو از هم جدا نکن این عهدیه که از همون اول بین خودمون بستیم !!! آمین
8.هر روز و هر لحظه که با همیم بهترین لحظات زندگیمونه هر روز که به هم میگیم چقدر دوستش داریم و باهاش خوشبختیم بهترین لحظه س !!!
مهریه م 500 تا سکه بود که تو محضر بابای خودم 400 تاش کرد منم از اون سالی که ازدواج کردیم تو سالگرد ازدواجون 10 تا از سکه هامو بهش بخشیدم !!! منتطریم ببینیم تا آخرین لحظه عمرمون چند تا میمونه که کمپلت بهش ببخشم و خلاص شیم جفتمون ..............
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟
خوب من سیب را چیدم تا بدانی تو را میخواهم نه بهشت را ...
به سوأل آخرت جواب ندادم یادم رفت
خیلی خیلی زیاد ............ رابطه جنسی تو زندگیمون شاید بالای 70 % تأثیر داره ...... چون از این یه قلم جفتمونم نمیتونیم بگذریم هر بار که در این خصوص مطلبی چیزی میخونیم یا یاد میگیریم با هم درمیون میذاریم رابطه مون هم زیاده شاید هر شب یا یک شب درمیون ...... ارضا شدن طرف مقابلمون هم خیلی برامون مهمه خیلی !!! جفتمونم تعصب خاصی رو این قسمت داریم !!! خلاصه اینکه منو شوشو واقعا انگ هم هستیم خخخخخخخخخخخخخخخخخ
خوب من سیب را چیدم تا بدانی تو را میخواهم نه بهشت را ...

1.چه جوری آشنا شدید:سنتی
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون:خودم 18 سالم پر شده بود همسرم 23
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟
نه ماشین داشتیم نه خونه.فقط طلاهای من بود.خودم و همسرم دانشجو.الان ماشین داریم و مغازه هم داریم و خونه هم ایشالا تا یه سال دیگه جور میشه
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟)عجقم.همسری.اسمش به علاوه ی جون
5.بدترین ویژگی همسرتون:کم حرفه و بسیار دلسوزه
6.بهترین ویژگی همسرتون:با دین و ایمانه و بسیار مهربان و عاشقه
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟نامزدی
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟وقتی تو محضر بغلم کرد
9.مهریه تون؟500 سکه تمام
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ بهترین چیزی که میتونه روابط زن و شوهر رو عالی کنه و کلا عشقولانه باشه ز ندگی همین قضیه رابطه ی جن سی است.

اگر مجردی ایشالا اونی که میخوای گیرت بیاد و خوشبخت شی
چون اگه یه شوهر خوب داشته باشی زندگی انقد قشنگه برات که هیچوقت یاد مجردیت نمیفتی
من سی گل سابقم.به علت جمع کردن مغازه تمامی اجناس با تخفیف ویژه عرضه میشه.زنانه دخترانه پسرانه و کلاه شال
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=675383&login_time=12/18/2013%2012:09:53%20PM
مرسی
1.چه جوری آشنا شدید ؟سنتی
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون؟ من 22 شوهرم 25
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود ؟شوهرم یه خانه تو ایران داشت با ماشین با پس انداز منم پس انداز و طلا شوهرم رییس بخش اجرایی پروژه منم حسابدار که الان مدیر مالیم (من همسرم از بچگی هلند بود منم الان هلندم اینجا الان بعد از 3 سال خانه خریدیم )
4.همسرتون رو چی صدا میکنین ؟عزیزم عسلم جیگرم
5.بدترین ویژگی همسرتون؟نداره
6.بهترین ویژگی همسرتون؟دست و دل باز مهربان فرشته است صبور بهترین تکیه گاه
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟از الان راضیم اصلاااا دوست ندارم برگردم
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟وقتی تو محضر بهش بله گفتم واقعاااا بهترین لحظه عمرم بود وقتی تو چشماش نگاه کردم بهترین لحظه بود
9.مهریه تون؟1سکه بهار ازادی
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ 100% مهم تو زندگی من نقش اصلی رو داره
قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.
اگر مجردی ایشالا اونی که میخوای گیرت بیاد و خوشبخت شی
چون اگه یه شوهر خوب داشته باشی زندگی انقد قشنگه برات که هیچوقت یاد مجردیت نمیفتی
قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.
.چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا سنتی؟ دوست بودیم تلفنی.............3-4 سال
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون ؟من22 اون25
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟ من خانه دار همسرم با پدرش کار می کرد و یک خونه 50 متری خریدیم با کمک پدرم.
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟) اسمشو صدا می کنم
5.بدترین ویژگی همسرتون ؟ بدبین و پرتوقع-زبونش برای همه نیش داره
6.بهترین ویژگی همسرتون ؟دل رحم-پاک -خانواده دوست
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟ نمی دونم....وقتی خطبه عقد جاری شد و وقتی دخترم به دنیا اومد
9.مهریه تون؟ 14 سکه و سفر حج
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ راستش من زیاد علاقه ای به این کار ندارم.اگر به من باشه نهایتش ماهی 2بار
تا هستی من ز هستی اوست تا هستم و هست دارمش دوست
2706