2737
2734
عنوان

بیاین تو به این سوالام جواب بدین من خیلی کنجکاوم آخه

| مشاهده متن کامل بحث + 3567 بازدید | 73 پست
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=608915&PageNumber=2
فقط دانشجویان عزیز
شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر...شخصیت من چیزیه که من هستم ، اما برخورد من بستگی داره به اینکه " تو " کی باشی....!
چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا سنتی؟ sسنتی
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون ؟من28 شوشو30
دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟ یه ماشین هر دو هم کارمند
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟) اسمشو صدا می کنم
5.بدترین ویژگی همسرتون ؟ بدبین -زبونش برای من نیش داره
6.بهترین ویژگی همسرتون ؟دل رحم-پاک -خانواده دوست با گذشت
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟ دوران مجردی
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟ نمی دونم....
9.مهریه تون؟ 1300 سکه و سفر حج سه دانگ خانه در آینده
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ راستش من زیاد علاقه ای به این کار ندارم ولی روی اخلاقا مردا خیلی تاثیر میذاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1.سنتی
2.من19 همسرم31
3.همسرم ماشین و خونه داشت. کارمند بانکه
4. اکثرا اسمشو ب و عضی وقتها عزیزم و بعضی مواقع هم یه جان کنار اسمش
5.زودرنج
6.پاک و مومن. هیچ حرفی رو ازم پنهون نمیکنه
7. دوران مجردی
8.همه ی لحظه هایی که با هم خوش بودیم و قهر نبودیم.
9. 650 سکه . نصف آپارتمانش و 40 مثقال طلاو....
10.خیلی تاثیر داره ولی تو زندگی من تقریبا 50 یا 60 درصده تاثیرش
پروردگارا!!!!!!!!!دلم پر از آرزوهای بزرگ است ودستانم خالی....یا دستانم را پر کن یا دلم را از آرزوهای بزرگ خالی....
دوست بودیم
هردومون 21
خونه و ماشین داشت.شغل آزاد

اسمشو.عزیزم.تو خونه خودمون باشیم هم گاهی عشقم.اسمشو با عزیز

همش میخواد هوایش باشه یه کاری نکنه کسی ناراحت بشه حتی اگه خودش دوست نداشته باشه(اخلاق خوبیه در حد نرمال.زیادیش منو اذیت میکنه)

اخلاقای خوبش خیییییییییییییلی زیاده ولی بهترینش اینه که درکم میکنه

همینجایی که هستم

تو تمام لحظه هایی که باهاش بودم بهترین لحظات عمرم بوده( بخصوص ماه. عسلمون مشهد)
313 سکه

خیلی تاثیر داره تو خیلی از زندگی ها.ولی واسه ما مهم نیست زیاد.فقط شوشو باشه من هیچی نمیخوام
فدای خنده ی نازت که دنیا رو بهم میده http://photo.ninisite.com/Showphoto.aspx?vid=2014041220065855904
2731
1.چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا شنتی هم بگید حله ؟ سنتی...به مادرش سپرده بود یه دختری با مشخصات من براش پیدا کنه...که پیدا شد
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون؟من 23 و همسرم 27
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟من سرکار نمیرم و همسرم شرکت نفتیه.. ماشین داشت و خونه رهن کامل کرده بود و پس انداز پولی...
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟) تو خونه بیشتر بابایی.. گاهی هم عزیزم.... تو جمع هم به آخر اسمش یه ی یا جونم اضافه میکنم...
5.بدترین ویژگی همسرتون؟ تا حالا خصلت بدی نداشته .. فقط رو من تعصب زیادی داره که من دوس دارم...
6.بهترین ویژگی همسرتون؟خیلی متعهد، بسیار سالم و مثبت و صبور.. ورزشکار و پر انرژی.. مهربون و گرم .. فوق العاده قابل اطمینان و راز دار زندگیمون ... و خیلی خصلت های خوب دیگه....
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟از الانم خیلی راضیم،اما گاهی به شوهرم میگم کاش برمیگشتیم به گذشته و تو زودتر میومدی خاستگاریم..
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟همه لحظه هامون
9.مهریه تون؟ 114 سکه و سفر حج..
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ به نظر من 100 در صد مهمه.. مال ما خیلی خوب و همه چی تمومه.. هر دو از هم خیلی راضی هستیم..
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا سنتی؟سنتی
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون ؟من 18 شوشو 25
دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟ یه ماشین یه خونه آپارتمانی کوچیک شوشو کارمند
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟) اسمشو صدا می کنم
5.بدترین ویژگی همسرتون ؟ همه وقتشو تلویزیون نگاه میکنه
6.بهترین ویژگی همسرتون ؟صبور و باگذشت
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟ دوران نامزدی
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟ نمی دونم....
9.مهریه تون؟ 323 سکه و سفر حج سه دانگ خانه
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ راستش من زیاد علاقه ای به این کار ندارم ولی روی اخلاقا مردا خیلی تاثیر میذاره
خدایا بابت معجزه بزرگت ازت ممنونم بقیه راه هم تو همرام باش خدای خوبم
.چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا شنتی هم بگید حله-7سال با هم دوست بودیم تو دانشگاه[
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون-من 25 و شوشو 29
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟-یه ماشین و خونه داره ساخته میشه وخودم کارمند بیمه و شوشو شرکت نفت و ماشین سنگین هم داره البته ما هنوز عقدیم
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟)-اقااااااااااااااااا البته خیلی با ناز
5.بدترین ویژگی همسرتون-وقتی ناراحته زیاد بام درد دل نمیکنه
6.بهترین ویژگی همسرتون-همیشه همه چی یعنی همه چیاااا قبل از اینکه برای خودش بخواد برای من میخواد
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟-الان اوکیه
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟-روز عقد که داشتیم میرقصیدیم اروم تو بغل هم همش اشک تو چشمش بود اصلا یادم نمیره اخه ما واسه به هم رسیدن خیلی سختی کشیدیم
9.مهریه تون؟450سکه 50مثقال طلا و سفر حج و 14شاخه گل رز-14متر ترمه
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ -خیلی خیلی مهمه برای ما حدود 80درصد واقعا لحظات زیبای زندگیمونو میسازه
ما یه نفریم با هم ، یه نفره قوی // که قول دادیم هیچ جایی یه نفره نریم
ما قهر نمیکنیم با هم // سر هیچ چیزی بحث نمیکنیم با هم
لج بازی نمیکنیم ، نقش بازی نمیکنیم // به هم پاس میدیم تکـــــــ بازی نمیکنیم
2740
عزیزم از من به تو نصیحت هیچوقت سنتی ازدواج نکن من زمانی که سر سفره عقد بودم حتی میدونستم شوهرم از کوچکترین چیزی خوشش میاد یا بدش میاد و از چه رفتاری بدش میاد و اینارو با خانوادم هم در میون گذاشتم و اصلااااا خدا رو شکر هیچ مشکلی نه با خانواده اون نه اون با خانواده من و نه خودمون با هم نداریم با خیال راحت ازدواج کردیم و اینکه مادیات مهمه اما ما زمانی که با هم دوست شدیم شوهرم هیچی نداشت با کمک هم و کمک خدا اوضاعمون خیلی رو به راه شد و عشق واقعی همه چیزو درست میکنه اصلا سن و سال مهم نیست ادم تو 50سالگی ازدواج درست داشته باشه بهتر از اینه که تو سن کم ازدواج ناموفق رو تجربه کنه اومدیوارم خوشبخت و خوشحال باشیییییییییییی
ما یه نفریم با هم ، یه نفره قوی // که قول دادیم هیچ جایی یه نفره نریم
ما قهر نمیکنیم با هم // سر هیچ چیزی بحث نمیکنیم با هم
لج بازی نمیکنیم ، نقش بازی نمیکنیم // به هم پاس میدیم تکـــــــ بازی نمیکنیم
با اجازه دوستان
یک مسابقه جذاب
مسابقه آشپزی دوستان کلوب ستاره ها

عکسها همراه با دستور - موضوع شماره 2: ژله انار
عکساهای موضوع شماره 2 در صفحه 13
لطفا بیاین و رای بدین
ممنونیممممممم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=606981&PageNumber=13&msg=ok
خدای مهربونم دوستت دارم
من خیلی ها رو میشناسم که ازدواج سنتی داشتن و خیلی هم راضی و خوشبختن.. از جمله خود من.... همه خصوصیات شوهرمو میشناسم و الانم خیلی خیلی از انتخابم راضیم......... شاپرک جون به نظر من هر مدل ازدواجی ممکنه به خوشبختی یا بدبختی منتهی بشه.. این اصلا درست نیست که بخوایم بگیم مطلقا ازدواج سنتی خوبه یا مطلقا ازدواج دوستی بهتره!! فقط و فقط آدم باید موقع ازدواج چشمش رو باز کنه و با آگاهی و شناخت کامل ازدواج کنه تا بعدها پشیمونی به بار نیاد... امیدوارم خوشبخت بشی عزیزم....
*پسرم عاشقتم *همسرم دوست دارم***خدایا شکرت ***
.چه جوری آشنا شدید ؟ همکلاسی بودیم
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون؟ من 19 شوهرم 20
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود ؟هنوز نرفتیم
4.همسرتون رو چی صدا میکنین ؟مژه
5.بدترین ویژگی همسرتون؟شلخته
6.بهترین ویژگی همسرتون؟رمانتیک
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟نامزدیهمین الان خوبه
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟اولین بار که یواشکی رفتیم بیرون
9.مهریه تون؟314 سکه + سه دنگ خونه
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ خیلی تاثیر داره
حالا امروز چی بپوشم؟؟؟؟؟؟
.چه جوری آشنا شدید ؟ فامیل بودیم
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون؟ من 21شوهرم 24
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود ؟خانه و جهیزیه من ولی تلویزیون و ماهواره نداشتیم موتورداشتیم ماشینم بعدا خریدیم
4.همسرتون رو چی صدا میکنین ؟مورچه کوچولو
5.بدترین ویژگی همسرتون؟بدقولی و بی خیالی شدید
6.بهترین ویژگی همسرتون؟چشم پاکی
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟همین الان عالیه
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟ لحظه ی بعد عقد که با هم رفتیم بیرون
9.مهریه تون؟750 سکه تمام و 14 گل رز
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ حدود هفتاد درصد
اسم هایی که بابام رو پسرم گذاشته شامل: پسرک خرما فروش. میرفندرسکی. یه شعر هم براش ساخته:یکی بود یکی نبود زیر گنبد کبود یه پسر خوشگلی بود همونجا نشسته بود از بالا هه هه میکرد از پایین تر تر میکرد اگه گفتی اون کی بود یه پسر خوشگلی بود
1.چه جوری آشنا شدید و عاشقانه یا شنتی هم بگید حله. تو دانشگاه یه دوستی سالم و با رعایت حدود در حد 3 سال داشتیم
2.چند سالتون بود ازدواج کردید و همسرتون. 24 سالم- 25 سال
3.دقیقا لحظه ای که رفتید زیر یک سقف کل داراییهاتون چی بود خونه؟ماشین؟ملک؟کار خودتون؟کارهمسرتون؟ یکم پول پیش خونه که وام گرفتیم. طلاها و سکه های من. ماشین پراید. همسرم هم شاغل بود ولی من نه
4.همسرتون رو چی صدا میکنین (که مثلا همیشه خوشش میاد اون اصطلاح رو براش به کار ببرین؟)یا اسمشو با پسوند جان میگم _ عزیزم _ دلبندم
5.بدترین ویژگی همسرتون - اونطوری که من دوس دارم رو فرایض دینی مثل خودم سفت و سخت نیس
6.بهترین ویژگی همسرتون - اهل مشورت بودن و دل نازک بودن
7.دوست داشتید به کی برگیردید؟قبل عروسی؟قبل نامزدی؟کلا دوران مجردی؟یا کلا زبونم لال به دنیا نمیومدید؟ همین حال رو خیلی دوس دارم
8.بهترین لحظه ای که با همسرتون داشتید و اون لحظه با همه وجودتون حس کردید عاشقش هستید؟ یه لحظه خاص یادم نمی یاد. ولی خیلی اوقات با تمام وجودم عشقم بهش رو حس کردم و از خدا تشکر کردم.
9.مهریه تون؟ 514 سکه
10.به نظرتون رابطه جن سی چند درصد توی یه زندگی میتونه مخرب یا سازنده تاثیرش رو بذاره؟ تاثیر زیادی داره.
ما پیروزی هایمان را جشن می گیریم اما چیز زیادی از آنها نمی آموزیم. در حالی که شکست ها در عین دردناکی شان، آموزنده اند.