2737
2739

من تاحالا نامه واسه فرشته ننوشتم ولی یه دفتر خاطرات داشتم که همش توش از ارزوهام و نوشته بودم البته واسه خدا.بعد یه مدت دوس نداشتم کسی بره سر وقت دفتر خاطراتم سوزوندمش تا کسی نخونش.واتفاقی ریختمش تو چاه حیاط .و جالب از همه اینه که من به ارزومممم رسیدممممم وای خدا ممنونم.

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
سلام بچه ها من همیشه به فرشته ها نامه مینویسم و خیلی هم جواب گرفتم اگه سوالی داشتید بپرسید تا جایی ...

سلام من برای خرید خونه و کنکور میخوام دقیق چی بنویسم

لطفا یه صلوات برای پیشرفت تو کارم بفرست ممنون❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره عزیزم باید به فرشته ی عشق اون نامه بنویسی و اینجوری شروع کنی: به فرشته ی عشقِ (اسم شوهرت) بعد خ ...

اتیش بزنیم اخه اسم خدا هست

لطفا یه صلوات برای پیشرفت تو کارم بفرست ممنون❤️❤️
2731
سلام بچه ها من همیشه به فرشته ها نامه مینویسم و خیلی هم جواب گرفتم اگه سوالی داشتید بپرسید تا جایی ...

میخوام نامه بنویسم میشه دوستی قبول کنی . خصوصی بهات حرف بزنم

2740

سلام من تایپیک شما رو که واسه خیلی وقته دیدم نامه به فرشته ها.کمکم میکنید 

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
من از این قسمت با نامه نوشتن آشنا شدم. هفته پیش 2 تا نامه نوشتم از هردوتاش جواب گرفتم. شکر تو سایت ...

میشه بهم کمک کنید نامه برای محبت شوهرم به من و اینکه حرف من و گوش بده و خسیس نباشه چی بنویسم ممنون 

پشت هر کوه بلند سبزه زاریست پر از یاد خدا و در آن باغ کسی می خواند که خدا هست دگر غصه چرا؟؟
مررسی از همه دوستای خوبم باور کنید سه ساعته، نمی گم شک داشتم ، ولی واقعا دلم می خواست اینو یه امتحا ...

سلام عزیزم خوبی میشه بهم یه کمک بزرگ کنی؟ من با شخصی یک سال دوست بودم برای ازدواج یکدفه با دخالت مادرشون دعوامون شد و الان نیست میدونی یه چیزایی از دست دادم و هنوزم عاشقشم دو هفته میشه 

میخواستم راهنماییم کنی به فرشته عشقش هر روز نامه دادم اما عبارت نامم اینجوری بود اول سپاس گزاری بعدش میگفتم ازت میخوام کمکم کنی برگرده و.‌..الان نمیدونم چطوری نامه بنویسم که بیاد سمتم عزیزم لطفا کمکم کن از ته دل دعات میکنم چون حالم خیلی بده