2733
2734
باسلام من وشوهرم باهم مشکل داریم شوهرم اصلا بهم توجه ومحبت نمیکنه انگار نه انگارکه من زنشم کنارم نمیادو...حالا من باید به فرشته عشق نامه بنویسم یابایدبه فرشته خودش نامه بدم وچی بنویسم وچندباردرروز بنویسم لطفا سریع پاسخ بدیدممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره عزیزم باید به فرشته ی عشق اون نامه بنویسی و اینجوری شروع کنی: به فرشته ی عشقِ (اسم شوهرت) بعد خواستتو میگی و ازش تشکر میکنی.انگار که جلوت نشسته و داری باهاش حرف میزنی. مثلا بگو از تو فرشته ی عشق به خاطر برآورده کردن آرزوم در جهت خیر و صلاح همگان سپاسگزارم و خواستتو میگی... از خدا هم به خاطر خلق این فرشته ها تشکر کن.من اینکارو میکنم تو نامه هام بعد که نوشتی یه دور نامتو بخون با صدای بلند بعد اتیشش بزن بریز تو سینک اب
2731
من از این قسمت با نامه نوشتن آشنا شدم. هفته پیش 2 تا نامه نوشتم از هردوتاش جواب گرفتم. شکر تو سایت کامنت بذارید مدیر سایت راهنماییتون می کنه, باز اگر کسی سوالی داشت من طبق تجربه های کمی که داشتم راهنماییش می کنم. آشنایی با روش نامه نوشتن به فرشته ها حتما تا حالا براتون پیش اومده سوء تفاهمی بین شما و دوست صمیمیتون پیش بیاد, اما امکان اینکه اصل ماجرا رو توضیح بدید نبوده, یا اینکه از یکی از فامیلای خیلی محترم و با شخصیتتون مبلغی رو طلب داشته باشید و علی رغم اینکه همدیگرو زیاد می بینید روتوش نمی شه ازش بخواید که مبلغ رو برگردونه؟ یا اینکه می خواید افکار همسر و دوستانتون رو هماهنگتر کنید برای اینکه از باهم بودن لذت ببرید. تو اینجور مواقع واقعا باید چیکار کرد؟ ما از طریق نامه نوشتن به فرشتگان با ضمیر برتر اشخاص ارتباط برقرار می کنیم و می تونیم حرف دلمون و خواستمون رو بهشون بگیم. معمولا زمانی به این شیوه عمل می کنیم که از طریق راههای عادی نمی تونیم با اونها ارتباط برقرار کنیم. فصل ششم کتاب “از دولت عشق” نوشته کاترین پاندر و ترجمه گیتی خوشدل درمورد نامه نوشتن به افراد مختلف هستش. نامه نوشتن صحبت کردن با ضمیر برتر فرد هستش, می تونید درمورد عقاید, نظرات وخواسته هاتون با اون فرد صحبت کنید و نظرش رو مساعد کنید و در مسیر خواسته هاتون هماهنگنش کنید. نامه نوشتن اثرات معجزه آسایی داره و باعث می شه صحبتهای صادقانه ما در ضمیر خداگونه افراد نفوذ کنه. ghanunejazb.ir/آشنایی-با-روش-نامه-نوشتن-به-فرشته-ها/
این سایت برام مفید بود زندگیم رو شادتر کرد, امیدوارم برای شما هم مفید باشه قانون جذب http://ghanunejazb.ir
سلام بچه ها من همیشه به فرشته ها نامه مینویسم و خیلی هم جواب گرفتم اگه سوالی داشتید بپرسید تا جایی ...

میشه راجع به جملات تاکیدی توضیح بدید مثلا باید چی بنویسیم

آرزوهایم را کنار نخواهم گذاشت،دنیا مجبور است با دلم کنار بیاید...
2738
نقشه شیطانی است برای سوزاندن نام خدا جوری که شما متوجه نشید و دچار فعل حرام بشین و اجنه بتونن ورود پ ...

خب اسم خدا رو نمینویسیم ،فقط میگیم از آفریدگار هستی یا پروردگارم تشکر میکنم تا دچار فعل حرام هم نشیم،اینجوری مشکلی نداره؟

من از این قسمت با نامه نوشتن آشنا شدم. هفته پیش 2 تا نامه نوشتم از هردوتاش جواب گرفتم. شکر تو سایت ک ...

شما که نامه نوشتید میشه راهنماییم کنید که جملات تاکیدی آخر نامه چه جملاتی هستن؟باید چی بنویسم؟میشه لطفا نمونه های مختلف جملات تاکیدی برای نامه ها با موضوعات مختلف رو بگید

سلام بچه ها من همیشه به فرشته ها نامه مینویسم و خیلی هم جواب گرفتم اگه سوالی داشتید بپرسید تا جایی ...

سلام میشه بهم کمک کنید،میخوام نامه بنویسم اما نمیدونم جملات تاکیدی که باید در آخر نامه بنویسیم چیه،میشه کمکم کنید؟اگه به جای اسم خدا بنویسم پروردگار سوزوندنش مشکل نداره؟

سلام،روز بخیر،،،الان اینو دیدم  و امیدوارم جواب بدید،،،من خیلی نیاز به کمک دارم ،،میشه ازتون خواهش کمم چجوری  نامه مینویسید و حواب میگیرید؟این ارزوی من هست ک جوابم بدن،،امیدوارم که هنوزم عضو سایت باید و جوابمو بدید

مررسی از همه دوستای خوبم باور کنید سه ساعته، نمی گم شک داشتم ، ولی واقعا دلم می خواست اینو یه امتحا ...

عزیزم میشه یه مدل نامه مثلا راجب پیدا کردن کار برا من بنویسین من نمیدونم چطور باید بنویسم.خواهش میکنم

2706