2752
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 492244 بازدید | 3237 پست
بچه ها من یه نکته دیگه بگمو برم
تو کابینت علاوه بر ام دی اف بودن بدنه
حتما و حتما به صفحه کابینت خیلی توجه کنید
اکثرا میان ام دی اف معمولی رو دوبل میکنن و نوار پی و ی سی میکشن که بدترین چیز ممکن برای صفحه کابینت همینه
و خیلی هم ارزونتر از صفحه های مخصوص کابینته
که خیلی سریع از لبه هایی که پی وی سی شده باد میکنه
صفحه خود کابینت هم انواع مختلفی داره که بین ایرانیا هم خوب و بد داره و لی بهتر از این چیزیه که بالا گفتم

صفحه خارجی هم هست که قیمتش تقریبا متری 30 تومن یا بیشتر گرونتر میشه اما لبه هاش شارپتره و ضخیمتر و در کل زیباتر هست

صفحه کورین هم که همون سنگ مصنوعی باشه که حتما میدونید قیمتش گرونه و از متری 220 تا 400 تومن کار میشه

خلاصه مورد اول رو یادتون باشه اصلا نپذیرید چون کل کابینتتون رو بر فنا میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره این مغازه دارا جالبه همش تبلیغ لترونو میکنن چون سودش خیلی بیشتره براشون
تازه بهتون بگم یکی از بزرگترین مشکلات لترون که ام دی اف نداره و اگه بشنوید دیگه حاضر نیشتید لترون کنید اینه که بهترین محل برای زندگی و پرورش سوسکهای اشپزخانه هست
در حالیکه ام دی اف بخاطر ترکیبات شمیمیای خودش جونورها رو فراری میده
این سوسکای ریز اگه لترون نباشه نمیان
سوپر مارکت یک کابینت بزرگ است که عمقشم زیاده و داخلش در را که باز کنی یک سبد بزرگ و ریل داره که توی این سبد میتونی مواد غذایی خشک بگذاری مثل حبوبات یا سبزی خشک یا هر چیزی که بخوای .....بهش میگن سوپر مارکت که هزینه این هم جدا محاسبه میشه چون خیلی چوب بیشتری مصرف میکنه
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
مرسی لی لی دقیقا میخواستم این دو مورد رو بگم . چه هم فکر بودیم .اما حالا شمیم جان خیلی نگران نباش فکر اینو بکن که اگه کسی نفهمه و کابینت سازی وجدان نداشته باشه واسه همه رو لترون میکنه و همه هم دارن زندگی میکنن در دراز مدت میتونه سوسک بگذاره اما من با این سووسک ها مواجه شدم خونه یکی از دوستامون که لترون زده بدنه رو خونه 4 سال ساخت پر از سوسک ریز کابینت
همسر من تا حالا که من میدونم تو شریعتی و پاسداران هم کار تحویل داده همون 10 در صد رو گرفته . اخه اکثر این نمایشگاه دار های تهران هم کار خونه هاشون کرجه چون نیاز به زمین بزرگ هست .
روژین جون شما هم همینطور سوالم اینه که تعمیر کابینت هم انجام میدیدن شما خونه ما ام دی اف نیست از این حالت پلاستیک فشرده ها ست نمیدونم چیه جنسش میخوام نو بشه امکانش هست یا نه
جزیره واسه فضاهای بزرگ خیلی شیک در میاد اما حتما به چوب روی کابینت دقت کنین که دوبل نباشه ببینی روی دوبل ظلعش مستطیله چون به قول لی لی 2 تا چوب رو رو هم میگذارن و پی وی سی میکنن ابته شیکی خاص خودش رو داره و طرفداران خودش رو داره اما صفحه فابریک دور صفحه اش نیمه گرده و کلا چوبش یکم لیز تر و براق تر میشه و واسه تمیز کردن خیلی راحت تره و تمیزی رو بیشتر نشون میده
2706