2733
2734
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491979 بازدید | 3236 پست
بچه ها نئوپان خام رو همتون میشناسین درسته
که تو کمدا و زیر تخت و اینا قدیما خیلی استفاده میشد
اونو روکش میکنن میشه لترون!

ولی ام دیاف دقیقا همونجور که رژین جون گفت فشردست
الان براتون عکس میزارم
ضمنا معمولا تیغ های دستگاه های برش وقتی لترون میبرن یک لبپر میکنه یعنی با وجودی که پی وی سی میزنن باز دقت کنی لب پره این هویت چوب لترونه ..... اینم البته راه داره با یک سری لاک های مخصوص لکه گیری میکنن ....
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه بد...کاشکی تهران بودین...ولی خیلی ممنون..واقعا چیزای مفیدی گفتی که ممکن بود اگه نمی دونستم سرم خیلی کلاه بره..یه دنیا ممنون
سعی نکن متفاوت باشی...فقط خوب باش خوب بودن به اندازه ی کافی متفاوته...
2738
کلا بچه ها اگه لیست عوامل موثر در قیمت کابینتو بخوام براتون بزارم شاید 50 خط بشه که خودتونم تعجب میکنید
برا همین میگم خیلی ملاک نیست که هر کی چی میگه
بهتره از جای مطمئن بخرید
مثل لباشه
یه خیاط میگه 30 تومن میدوزم
یکی میگه 300 تومن

من اصلا دوست ندارم از پذیرایی توی اشپزخونه و مخصوصا سینک و گاز معلوم باشه.می خوام به طراحم بگم یا اشپزخونه دوم برام کار کنه یا اینکه رو به پذیرایی را بالا و پایین کابینت کار کنه و وسطش اکواریوم کار کنم.به نظرتون خوب میشه؟
هیچ وقت امید را از کسی نگیریم. شاید اون تنها چیزی هست که داشته باشه.
عزیزم لی لی جان ایول به عکست خیلی عالی بود دقیقا میبینین چقدر جای خالی پیدا میشه تو لترون.....
و چوب لترون خیلی زود رگلاژ پیچ و لولا ازش در میره و در ها فاصله میگیرن در صورتی که برین سهرودی بر عکس اینو میگن واقعا بعضی ها به هر قیمتی میخوان نون ببرن سر سفره هاشون اما باور نکین.الکی میگن استقامته لترون بیشتره ظرف های کابینت بالایی اگه بدنه لترون باشه مطمین تره اما ام دی اف مسلمه که بهتره.
همسر من مشتری تهران هم زیاد داره اما خوب نمایشگاه تو تهران نداره معمولا کار خوب که ارایه بدی تو یک اپارتمان بقیه همسایه ها هم از همون کار میبینن میخوان همسر من کارش عالیه اصلا نمیخوام تبلیغات کنم اصلا حرفم و پس میگیرم.....
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
2706