2737
2734
پسرم کولیک داره شدید روزی 5-6 ساعت گریه میکنه هر دارویی هم که بگید دادم دکتر برای بچه های دوستم شربت هیدرکسی زین تجویز کرده حالا میدونم منم به پسرم بدم یا نه کسی تجربه داره؟
راز زندگی آرام این است: امروز در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا هر کی تجربه داره بیاد بگه پسرم شنبه دو ماهش تموم میشه خیلی سخته دیدن گریه هاش و این که نتونی براش کاری کنی
2742
داروهای ضد حساسیت برای زیر 6 ماه خطرناکه من چند روز میدادم بچم هنش خواب بود اصلا بیدار نمی شد.بعد سرچ کردم دیدم خیلی مضره دیگه ندادم.مت بدا آبریزش بینی یه دکتر عمومی براش نوشت آخه شب هید بود دکتر اطفال نبود.
برادر زاده من کولیک داشت فقط با صداهای ممتد مثل سشوار یا صدای ماشین اروم میشد، تا 6 ماهگیش تموم بشه چند تاسشوار سوزوندیم
چشم ها او را نمی بینند، اما او همه ی چشم ها را می بیند. انعام آیه 103
2738
سشوارم فایده نداره پس چی کار کنم این شربتا رو بهش دادم کولیکز- پدی لاکت- بیو میکسچر- گریپ میکسچر ولی تاثیر زیادی نداره
وای چقدر غلط املایی دارم.من برا آبریزش بینی میدادم هیدروکسی زین.شب عید دکتر اطفال نبود یه دکتر عمومی اونم اینقدر بی خیال بود اینو برا بچم نوشت اصلا نده بدون تجویز دکتر متخصص
2706