2733
2734
عنوان

معنی این عبارت که "خودمان را دوست بداریم" چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3131 بازدید | 119 پست
مهرینا عزیز شما برای دوست داشتن خودت چیکار میکنی شاید اولش سخت باشه ولی درست میشه نازنین به نظر من سعی کن با آدمایی بگردی که خجالتی نیستن رفته رفته تو هم از خجالتی بودن دست بر میداری من برای خودم این کارها رو میکنم و صد البته که هنوز کامل نیستم 1- جاهایی که انرژی منفی دارن نمیرم مخصوصا توی نی نی سایت 2- با کسایی که انرژی منفی بهم میدن برخورد نمیکنم و رفت و آمد نمیکنم 3- غذاهامو به اندازه میخورم 4- جدیدا دارم به موهام میرسم ولی حس میکنم که کمه
راه میفته نازنین اگر دوست داشته باشین یه تاپیک درست کنیم یا در ادامه همین تاپیک کارهایی که روزانه برای خودمون انجام میدیم رو بنویسیم نظرتون چیه؟ دوست قدیمی شما : اگر خودمون رو دوست داشته باشیم نیازی به این نداریم که حتما باید کسی کنارمون باشه تا کاری رو انجام بدیم چون دوست داشتن خودمون باعث میشه اعتماد به نفسمون هم بالا بره.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم اولین کار رسیدن به ظاهره !!! چون وقتی درباره خودت فکر میکنی یا جلوی آینه میری اول ظاهرت رو میبینی و صورتت رو پس وقتی صورت خوب داشته باشی و اندام و ظاهر خوب قسمت اعظم کار انجام شده!!!
2731
فعلا در مقوله هیکل یکم پیشرفت داشتم ! در حد یه کیلو شاید! ولی بیشتر روی صورتم تاثیر داشته رسیدگی به پوست و دندون در درجه اوله برام! ماسک میزارم ! غذای خوب میخورم! بخور میدم! و مهمتر از همه اینکه مدام از خودم عکس میگیرم باعث میشه ایراد های چهره و مدل مو رو زوودتر پیدا کنم و برطرفشون کنم
به جای این که در برابر هر رفتار محبت‌آمیز فوراً شک کنید، آن را با یک «متشکرم» یا «خوشحالم که این‌چنین احساس می‌‌کنید» بپذیرید. – اگر کسی هست که صمیمانه دوستش دارید صریحاً به او ابراز عشق کنید، و درحالی‌که واکنش او را می‌سنجید، به خاطر این خطر کردن، به خودتان تبریک بگویید. – در رستوران چیزی را سفارش بدهید که واقعاً دوست دارید. به کمی یا زیادی قیمت آن اهمیت ندهید. از خودتان پذیرایی کنید زیرا لیاقت آن را دارید. در همه جا، از جمله در خواربارفروشی، چیزی را انتخاب کنید که ترجیح می‌دهید. کالای مورد علاقه خود را بخرید چون استحقاق آن را دارید. پس از یک روز خسته‌کننده و یک غذای مفصل چرت کوتاهی بزنید یا گردشی در پارک بکنید حتی اگر کارهای زیادی داشته باشید. این کار حال شما را صد درصد بهتر می‌کند