2737
2734

امروز ۳۳ هفته تمام بارداری دوقلو هستم.از عصر زیر شکم دقیقا جایی که بخیه سزارین زده میشه مثل زمان پریودی درد دارم که چند ثانیه می گرفت و چند ثانیه رها می گرد .اما الان کلا درد داره.

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چند روز پیش منم اینجور بودم رفتم دکتر گفت برو نوار درد بده مثبت بود باید بستری بشی منفی بود دارو میدم رفتم منفی بود ی قرص و شیاف بهم داد هفته ۳۲ ام

زندگی ینی صدای نفسای پسرم و دیگر هیچ 😘😘😘😍😍😍
2738

بستری شدم..تو ادرار خون بود..دهانه. رحم گفت یه سانت باز شده ..خیلی دردناک بود معاینه با دست..می ترسم آسیب بزنه همین...دارو گرفتم و آمپول ریه زدن و بستری شدم...ولی احتمال داره مشکل از کلیه و فشار روی مثانه و برگشت ادرار باشه..دعا کنید بیشتر از ۲۴ ساعت نشه بستری شدنم.

نفس های مامان 👼👯‍♀️👼
بستری شدم..تو ادرار خون بود..دهانه. رحم گفت یه سانت باز شده ..خیلی دردناک بود معاینه با دست..می ترسم ...

عزیزم الهی که خدا پشت و پناهت باشه ‌

معاینه خیلی درد داشت ؟

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
عزیزم الهی که خدا پشت و پناهت باشه ‌ معاینه خیلی درد داشت ؟

دلدار جان شما هم شبا سفتی شکم سوزش معده و ترشحات داری.سفتی شکم ک دارم اکثرا وسط پام خیس میشه شبا خارش بدنی هم گرفتم

دلدار جان شما هم شبا سفتی شکم سوزش معده و ترشحات داری.سفتی شکم ک دارم اکثرا وسط پام خیس میشه شبا خار ...

آره عزیزم منم همه اینا رو دارم .امشب بخاطر سفتی شکم رفتم بیمارستان ازم ان اس تی گرفت گفت خوبه طبیعیه نیم ساعتی هست رسیدم خونه 

حضرت علی میفرمایند با انسان نادان بحث نکن چون ممکن است دیگران که از دور شاهد هستند فرق میان تو و شخص نادان را متوجه نشوند .
دلدار جان شما هم شبا سفتی شکم سوزش معده و ترشحات داری.سفتی شکم ک دارم اکثرا وسط پام خیس میشه شبا خار ...

ترشحاتم دارم گفت عادیه ماه آخره طبیعیه