2737
2739

من فقط مریض بودم ...خیلی ... پارسال دیسکم شروع شد و در حدی رسیدم که پام و نمیتونستم تکون بدم واسه همین دو ماه و نیم رفتم استعلاجی تا به زور تونستم حرکت کنم...دکترا بهم گفتن عمل نکن و اگر عمل کنی باید پلاتین بزاری...

امسال هم آدل سال به اداره گفتم که  من و راه دور ندین... چون دیسک تازه خوب شده بود دکترا گفته بودن باید خیلی مراعات کنی.... اما منو دادن روستا ....که ماه دوم با گذشتن از سرعت گیر کمرم به شدت گرفت و رفتم عمل و دوباره دو ماه و نیم مرخصی گرفتم.....

داشتن می مردم از درد ....اونقدر گریه کردم که غده اشکم زده بیرون....منشی پزشک بهم پیام داد بایا ۶ ماه بگذره عمل اثر کنه والآن که دقیقا ۶ ماه گذشته تازه دارم یکم بهتر میشم.

معاون آموزشی و همکارم رفتن گزارش دادن من حروم خورم و خودم و زدم به مریضی و الکی رفتم مرخصی.... گفتن بد رفتارم... بچه ها این معاون آموزشی به من گفت مفت خور منم با صدای بلند زدم زیر گریه گفتم من فقط مریضم...

حالا همش میترسم بندازیم بیرون...

از همه چیم گدشته بودم و بی نهایت تلاش کرده بودم تا آزمون استخدامی قبول شم و معلم شم...

من وار غیر قانونی نکردم اما اونا بهم تهمت زدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه به این راحتیه

شما مدرک عمل و کلی نامه پزشکی و نظریه پزشکی قانونی میتونی داشته باشی

یکی از فامیلای ما از وقتی معلم شده فقط حامله است رو رنگ کلاس رو ندیده ولی حقوقش رو گرفته

2742
مگه به این راحتیه شما مدرک عمل و کلی نامه پزشکی و نظریه پزشکی قانونی میتونی داشته باشی یکی از فامی ...

آبجی اونا پارتی دارن

اما من کسی وندارم

خدا هم خیلی وقته انکار من و رها کرده

قراره ببرم اما من پارتی ندارم و کسایی که گزارش زدن پارتی دارن

مرض دارن مگه. به اونا چه آخه.

بهرحال اگر کار به جاهای بدی کشید شما هم برو ازشون شکایت کن با مدارکی که داری. مطمئن باش پیروز میشی.

یه اداره ای هست برای شکایت کارمندا اسمش یادم رفته. اداره ی کار هم بری شکایت کنی پیگیر میشن

2738
مرض دارن مگه. به اونا چه آخه. بهرحال اگر کار به جاهای بدی کشید شما هم برو ازشون شکایت کن با مدارکی ...

این معاون آموزشی قبلا خواستگار من بود و همون همکارم هم که شاهد شده اون و بهم معرفی کرده بود...

تو گزینش هم گفتم 

نمی دونم سر چی با من لجن

عزیزم نباید یهو ۶ ماه کار رو ول میکردی باید هر ماه زنگ میزدی و ناراحتیت رو ابراز میکردی از اینکه سرکار نمیری.و طوری رفتار میکردی که بیان عیادتت یا روز عمل رو ازشون میخواستی که بیان .حالا به هر بهونه ای .مثلا زنگ میزدی حلالیت میگرفتی که مثلا ممکنه از عمل بیرون نیام .یاکسی نیست بیاد بیمارستان و از اینجور حرفا.که حضوری بیان و ببینن که دراز کشی و لگن زیر پات میذارن.و از اینجور حرفا.الان هم باز سیاست به خرج بده.و دم معاونتون رو ببین.مثلا بگو هیشکی یه زنگ نزد که مرده ام یا زنده ام.حتما تا دو سه ماه با عصا برو جلوش رژه برو تا باورش بشه .بهش بگو من به شما مدیونم که درکم کردین.و ببرش پیش دکترت که عمل کردی .یا دوباره زهر چشم ازت نگیره و دنبال یه آتو دیگه ازت نباشه.

عزیزم نباید یهو ۶ ماه کار رو ول میکردی باید هر ماه زنگ میزدی و ناراحتیت رو ابراز میکردی از این ...

خواهر ۶ ماه بکوب نبود

هر سال معلم حق داره تا ۴ ماه استعلاجی بگیره.

من سال اول دکترا نزاشتن عمل کنم.بعد دوماه و نیم رفتم مدرسه.

سال دوم هم بهشون گفتم وضعیتم و اما تو جواب گفتن پارتی نداری نمیشه...بخدا گفتن

تا وقتی درد داشتم رفتم اما رسیدم به درجه ای که بدنم قفل کرد پام بالا نیومد

تمام مدارک و هم دارم

خواهر ۶ ماه بکوب نبود هر سال معلم حق داره تا ۴ ماه استعلاجی بگیره. من سال اول دکترا نزاشتن عمل کنم ...

عزیزم کل زمان آموزش ۹ماه هست ۴ماه استعلاجی کجا بود🙄مرخصی زایمان به زور ۶ماه دادن بهم

2706