2737
2739

سلام 

قدش ۱۱۳ هست وزنش ۲۰🥺

یه مدت با تجویز دکتر مقدادی ال آرژنین دادم بهش تاثیر داشت اما نه خییلی زیاد

لطفا اگر تجربه   در این زمینه دارید راهنمایی کنید🙏

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما ببرید فوق تخصص غدد  شبا زود میخوابه؟

نه متاسفانه ساعت ۱۲

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
دختر من ۱۷ کیلو شده تازه

قدش چقدره؟

2740
چ بد شاید برای همینه باید نه و نیم دیگ بخوابه  چون تا ۲ هورمون رشد ترشح میشه

بله قطعا اینم تاثیر داره زمستونا باز خوله ولی تابستونا اصلا نمی تونم تنظیم کنم خوابشو 

سلام میشه درخواستمو قبول کنین

سوال داشتم ازتون

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀