2733
2734
عنوان

کمک کنید

497 بازدید | 12 پست
دوستم بهم گفته بود وقتی می خوای دستشویی و حموم رو بشوری حتما از وایتکس و جرم گیر استفاده کن .من همیشه از جرم گیر استفاده می کردم این بار هم وایتکس و جرم گیر رو استفاده کردم
ریه هام بد جوری میسوزه چشمام همینطور اشک میاد نمی تونم در دستشویی رو باز کنم گاز و بوی شدیدی داره چی کار کنم ؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوست شما اشتباه بزرگی کرده که به شما این حرف رو زده حتی روی وایتکس و جرمگیر هم نوشته که با هم مخلوط نشوند بلافاصله دست شویی را با اب سرد بشویید و جلوی بینی خود را بگییرید تا این گازها وارد ریه نشوندکه عوارض بدی داره
آپلود عکس کوچولوهای فارسی سـرعت اینتـرنت ایـران یه جوری شده که هیـچ جـایی رو بـاز نمی کنه جـــز دهـن عــادمـو
آپلود عکس کوچولوهای فارسی
عزیزم وایتکس رو ببوس بزار کنار مادر بزرگم همه چیرو با وایتکس میشست چند وقت پیش حالش بد شدبردنش اورژانس ریه هاش مثل آدمای سیگاری مچاله شده بود گفتن اثرات وایتکسه
@2bare_man
هواکشو بزن....هوای اسیدیو بکشه بعد بشوریابه یکی دیگه بگو بره بشوره....جرم گیر خودش اسیده...ورداشتی با وایتکس قاطی کردی الان منفجر میشه :).....مگه چقد جرم داشته ؟...نیاز به انقدهمحکم کاری نیست همون جرم گیر کافیه
بارسلآپلود فایل و عکس
اوخ اوخ حساسیت دری. صبر کن. اونجارو الان بی خیال شو خودت یه لیوان شیر بخور و اگه داری داروی آنتی هیستامین یا سیتیریزین و یا از این دست بخور.
اونجا یه مدت بعد قابل تحمل می شعه اما با ماسک برو تو سریع بشور (الان پدر جرم ها دراومده اونجا). کلا این موادرو بدون ماسک استفاده نکن.
خدایا ممنون که مرا زن آفریدی و مادرم کردی تا لذت عشق واقعی را بچشم
2740
عزیزم کار عتیقه ای کردیا. میه نفر بود همین کار رو کرده بود دور از جون شما تا اومده در حمام رو باز کنه بیاد بیرون خفه شده بود. من که قید جفتش رو زدم با پور ماشین می شورم خیلی هم تمیز میشه.برو یه صدقه بده یه خیر گذشت
مامان گل پسر....