2733
2739
عنوان

به این فکر کردین که آخرین بار ....

693 بازدید | 9 پست

به این فکر کردین که یه روزی آخرین بار رفتیم داخل کوچه با دوستامون بازی کردیم و دیگه نرفتیم ☺

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️

به این فکر کردین که یه روز قراره بریم بازار و لباسی که قراره باهاش بمیریم رو بخریم☺

حالا اگه اینستا پست میذاشتم میگفتم لایک کن ، نمیکردی 😒شوخی زیاد میکنم😁 نه لایک کن نه دلخور شو 🫀                         بله دانشجوی پزشکی هستم .میام اینجا تا از درس دور باشم . میشه لطفا سوال کنکوری نپرسی؟🥺❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دورانی بود بس شیرین

البته ما میرفتیم پارک تو کوچه که نمیشد

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2740
به این فکر کردین که یه روز قراره بریم بازار و لباسی که قراره باهاش بمیریم رو بخریم☺

سلام ببخشید چند تا سوال در مورد رشته تون دارم میشه جواب بدین

خدایا دوستت دارم .متاسفم . منو ببخش . متشکرم .....اگر امضام رو خوندی یعنی یک قدم به خدا نزدیک شدی     اینو من نمیگم هواپونوپو میگه پس هرروز بگو پاکسازی رو انجام بده ویک قدم به خدا نزدیک شو و به خواسته هات برس