2733
2734
عنوان

اسم پسرم رو چی بذارم؟؟؟؟؟

2905 بازدید | 26 پست

Lilypie - Personal pictureLilypie Premature Baby tickers

سلام..اسم دخترم یسناس

دنبال یه اسم میگردم که به یسنا بخوره..

مهم نیست با چی شروع یا تموم بشه

ممنون
کوچه ها را بلد شدم.خیابان ها را .مغازه ها.رنگهای چراغ راهنمایی را.جدول ضرب را.و دیگر در راه هیچ مدرسه ای گم نمیشوم.اما هنوز گاهی میان آدم ها گم میشوم."آدم ها را بلد نیستم"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوستا

فقط :)
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2731
والا
امیر اعلاء
یزدان
گمان می‌کنم راهی که می‌سپرم راه من است و آن را آنگونه که باید می‌سپرم. عادت به داشتن اعتمادی پابرجا که اگر با سوگندی موکد شده بود ایمان نام می‌گرفت را حفظ می‌کنم.
2740
صدرا

طاها

پاشا

یونا
مدلهای عکس اتلیه ای من: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=858963&PageNumber=1 مدلهای تقویم: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1596169&postID=60779012 اگه تقویم یا عکس اتلیه ای برای کوچولوتون میخواین به این لینکا سر بزنید[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_15.gif[/smiley][smiley]s/sm_50.gif[/smiley] ایمیلم: lovelyphoto2014@gmail.com
آرتا ارتا(به فتح الف) در اوستا به معنای مقدس آمده است

ارسیا فارسی زلال و شفاف مانند اشک چشم-به کسر الف اول - مرکب از ارس(اشک چشم) + یا نسبت

بهنیا فارسی وهنیا، کسی که از نسل خوبان است

پارسیا فارسی منسوب به پارس ، مرد پارسی ، پسر ایرانی

سپنتا فارسی اسپنتا - مقدس قابل ستایش

سدرا فارسی نام درختی در آسمان هفتم بهشت

کسرا فارسی کسری ، معرب از فارسی، خسرو، نام انوشیروان پادشاه ساسانی، فرزند قباد

وستا فارسی اوستا، نام کتاب مقدس زرتشتیان
خدایا کمک کن اول ایرادهای خودمو ببینم
2706