2737
2739
عنوان

کمک دخترم الرژی شدید تنفسی داره

10948 بازدید | 17 پست
سلام
دخترم الان سیزده ماهشه و از شش ماهگی فهمیدیم که الرژیکه و با یه سرماخوردگی ساده مشکل تنفسی پیدا میکنه . میخوام پیش دکتر الژی کودکان ببرمش . تو رو خدا اگر تجربه دارید یه دکتر خوب فوق تخصص الژی بهم معرفی کنید. ممنون میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خانم دکتر لیداعطارد فوق تخصص آسم و آلرژی کودکان رو بهت معرفی می کنم...بسیار عالیه و من ازش نتیجه گرفتم.من زیاد دکتر آلرژی رفتم از جمله صبا عرشی اما عطارد بهتر بود....بیمارستان کودکان تهران و کلینیک ولنجک میشینه
آغاز هر کار مهمترین قسمت آن است . افلاطون
2728
گلی جونم سلام.عزیزم خواهر من هم همینطور شد و یکدفعه آلرژی شدید تنفسی نشون داد اما 2سال بهترین دکترها بردیم تشخیص نمی دادن .مدام اسپر های مختلف آسم میدادن.که فقط عوارضی مثل لرزش دست و پو کی استخوان داشت.تا یک کلینیک تخصصی آلرژی در خیابان طالقانی پیدا کردیم الان 3 ساله که واکسن میزنه و اسپری رو هم گذاشته کنار دکتر گفت با زدن 4 سال واکسن تا آخر عمر الرژی از بدنش میره الان که خیلی خوب شده.کلینیک در تهران خیابان طالقانی هست. 118 شمارش رو بهت میده و تنها مرکز تخصی در ایران هست.تستهای مختلف الرژی رو در یک روز ازش میگیرن و بعد میگن به چه چیزهایی حساسیت داره که سبب سرما خوردگیش میشه.
عزیزم سعی کن فرزندتو زیر دست هر دکتری نندازی .ما همجا رفتیم اما فایده نداشت فقط کلی هزینه و مریضی کشیدیم .تو این کلینیک از اهواز و خیلی از شهرهای جنوبی مریض میاد وقتی باهاشون صحبت کنی میبینی همه نتیجه گرفتن.

سلام عزیزم بچه خاله منم همینطور بود خیلی هم درمان کرد خیلی فرقی نکرد حتی اسپری هم استفاده کرد و موقتی بهتر شد تا اینکه یه دکتری بهشون دستگاه تصفیه هوا پیشنهاد داد و الان 6 ماهه داره استفاده میکنه و خیلی خیلی راضی هست حتی ویروس و انتقال بیماری رو هم از بین میبره و واگیر بیماری هم ندارند

سلام عزیزم بچه خاله منم همینطور بود خیلی هم درمان کرد خیلی فرقی نکرد حتی اسپری هم استفاده کرد و موقت ...

سلام دوست عزیز منم مشکل مشابهه مشکل شمارو داشتم..چقد خوشحالم که میشنوم دختر خالتون حالش بهتر شده.. میتونم بپرسم از چه برند دستگاه تصفیه هوایی استفاده میکنند؟

2740
سلام دوست عزیز منم مشکل مشابهه مشکل شمارو داشتم..چقد خوشحالم که میشنوم دختر خالتون حالش بهتر شده.. م ...

اره عزیزم از دستگاه تصفیه هوای اسنوا کووی . هم تصفیه اب هست هم رطوبت ساز هست خیلی عالی بود

عزیزم دکتر صبا عرشی در بیمارستان پارسیان هم خیلی خوبه فوق تخصص آلرزی هستند

دکتر صبا عرشی که عالیه . خدا خیریش بده من ماه پیش پسرمو بردم پیشش همش نگران بودم دوباره آلرژی فصل بهارش عود کنه. ولی الان می بینم با داروهایی که داده نه بچم کسله نه دیگه عطسه و آبریزش بینی داره.