2737
2734
عنوان

میتونم شکایت کنم

395 بازدید | 41 پست

شوهرم به هامو ورداشته برده خبری هم ندارم کجان میتونم شکایت کنم

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب هنوز ن صب کن شاید برده یه جایی زود میاره

نمیدونم کجابرده هرکی هم زنگ میزنه جواب نمیده باپدرشم بحث کرده

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

2740
چند روزه. مشکل داشتین باهم؟ خونه مادرش نرفته؟

دیشب برده نگران اضطراب بچه هامم طفل معصومام دیروز بحثمون شد ساک جمع کرد بچه هارم برد

چیو بر داشته ؟ 

کجا بوده بر داشته ؟

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
چند روزه. مشکل داشتین باهم؟ خونه مادرش نرفته؟

نه اوناهم نگرانن مادرشوهرم همش زنگ میزنه که من تنهام نترسم

بچه هامو برده باخودش

خواب بودی ، از خونه برداشته برده ؟

شاید پارکی جایی برده ، چند ساعته ؟

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
خواب بودی ، از خونه برداشته برده ؟ شاید پارکی جایی برده ، چند ساعته ؟

نه دیروز بحثمون شد ساک جمع کرد بردشون

2706