2737
2739
عنوان

پسرم رومیخوام از پوشک بگیرم

89 بازدید | 15 پست

جیششو میبرم میکنه دسشویی،بعضی وقتا شبا خوابم ببره توجاش جیش میکنه،ولی الان مشکلم پی پیشه،میره یه گوشه توشلوارش میکنه بعد میگه بیا ببین چیشده مامان😄😩😩😢چیکار کنمش هرچی حرف میزنم فایده نداره تقریبا سه سالشه،دوهفتس شروع کردم

میشه واسه خونه دارشدنم یه صلوات مهمونم کنی   

واسش شلوار خوشگل بخر پاش کن بهش بگو این جایزه که دیگه توش پی پی نباشه 

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
ما همین مشکلو با خواهرزادم داریم بعد ی هفته پروژه با شکست مواجه شدخودش گفت مامان پوشک میخوام دوباره ...

عه چقدر بد،اتفاقا پسره منم میگه،باباش میگه تاکی پوشکش کنی بزار چندبار کارخرابی کنه میگه ولی هنوز نمیگه

اولش همینطورین میکنن بعد میگن ، بعدها میاد میگه دارم ، یکم زمان میبره ، فقط شلواری بپوشوندکه پاچش تن ...

اره بابا من شرتک  وشلوار وکلی هم وسواس دارم حرص میخورم دخترم یه بار کرد ودیگه گفت این نمیگه

پسر منم میرفت پشت بخاری متوجه میشدم پی پی داره ، بگو شلوارت کثیف میش یا یه جایزه ای واسش تعیین کن واست میخرم ، در کل یکم صبر داشته باش راه میوفته

دلم عاقبت بخیری میخواد زیرسایه ی پرچم میان روضه ی امام حسین علیه السلام جااااااانم💔
2738
شاید از پی پی می‌ترسه.  با داستان پردازی راضیش کن .

اره میفهمم پی پی میخوادکنه میبرم دسشویی کلی میشینم ولی نمیکنه ولی خودش میره یه گوشه میکنه

عه چقدر بد،اتفاقا پسره منم میگه،باباش میگه تاکی پوشکش کنی بزار چندبار کارخرابی کنه میگه ولی هنوز نمی ...

ما با مشاوره حرف زدیم گفت اشکال نداره بذارید خودشم اماده باشه البته خواهرزاده من جیشم نمیگه بعد هر نیم ساعت میبردیمش دستشویی کاری نمیکرد دو دقیقه بعد وسط بازی جیش میکرد بچه ها با هم متفاوتن زیاد نگران نباش ما هفت نوه داریم هرکدوم به طریقی و به سنی از پوشک گرفته شدن

پسر منم میرفت پشت بخاری متوجه میشدم پی پی داره ، بگو شلوارت کثیف میش یا یه جایزه ای واسش تعیین کن وا ...

همون میخوام بدونم طبیعیه اینجوری ایا؟بعدشم چقدر طول میکشه،حالا خونمون هیچی بیرون یاجایی مهمونی اینکارو کنه چیکارکنم

ما با مشاوره حرف زدیم گفت اشکال نداره بذارید خودشم اماده باشه البته خواهرزاده من جیشم نمیگه بعد هر ن ...

جالبه،اخه بنظرم تنبل میشن دیگه حرف بزنن باید بگن جیششونو

اره میفهمم پی پی میخوادکنه میبرم دسشویی کلی میشینم ولی نمیکنه ولی خودش میره یه گوشه میکنه

اینا چیزاییه که قبلا خوندم .چندش و خنده دارن ولی برای خیلیا جواب داده .با زبون خودش باهاش حرف بزن . بگو پی پی باید بره پیش دوستاش . وقتی میخوای بشوری بره بهش بگو باهاش خدافظ کن تا بره . یه جوری براش جالبش کن  و بعدشم جایزه بده حتما . دو سه سری 

2706