2737
2734
عنوان

درمان تهوع در بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 162463 بازدید | 72 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هيچ وقت اين حرفو نزن خدا رو شکر کن  هروقت بهت فشار اومد برو تاپيک منتظراي ني ني ببين چندساله ...

اره واقعا عزیزم حق بادوستمونه منم هفته ششم ازتهوع نمیتونم از جام پاشم خونمم از مامانم و مادرشوهرم 7ساعت دوره هیچکسم ندارم بچه اولمم هست خیلی سختی میکشم اما همش میگم خدایا شکرت این سعادت مادرشدن نصیب هرکسی نمیشع واقعا باید خدامونو شکر کنیم گلم ببین دکتر من ب6داد بهم عالیه ازدیروز میخورم درضمن تا میتونی بخور حتی اگه بالا بیاری هم مهم نیس ،

سلام.من هفته 7 هستم از هفته4تهوع داشتم ولی از هفته 6شدید شده. هرچی هم میگذره شدیدتر میشه.

چندروز پیش سیرابی خوردم یکی دو روزی بهتر شدم ولی فایده ای نداشت..

امروزم رفتم زنجبیل گرفتم ببینم تاثیری داره یا نه..

واقعا کلافه شدم دیگه..

آخه تا کی باید تو این وضعیت بمونیم

توکل بر خدا..
2738

من از هفته 5 تهوعم شروع شد وحشتناک بود. دمیترون اصلا اثر نداشت ولی خب بهتر از هیچی بودمیخوردم. غذا ک اصلا نمیخوردم فقط میوه 4مغز.. آب سیب سبز حالموبهترمیکرد... درکل باید دورش بگذره الان هفته18بهترم 

یک سری کارهای ساده و خانگی وجود داره که با استفاه از آن ها می تونین باعث پیشگیری از احساس تهوع در بارداری داشته باشین مثل نوشیدن آب و ... فکر کنم برای آگاهی کامل از روش های ساده جلوگیری از احساس تهوع در بارداری این مقاله مطالعه کنید جالبه من دیدم :

۱۰ روش ساده و خانگی برای کاهش تهوع در دوران بارداری

سلام منم الان چند روزه تهوع دارم هفته ۷ام الان میبینم هفته پیش تهوع نداشتم بعد یادم اومد چای زنجبیل میخوردم که الان متاسفانه از اونم بدم اومده 😞ولی همینکه هم درد داره آدم خودش خوبه...

سلام عزیزان.

واسه طعم فلزی و تلخ و ترش دهان و زیادی بزاق کسی راه حلی نداره؟

هفته ۱۴ هفته تازه تموم شده و وارد ۱۵ هفته شدم.همش باید اب دهنمو خالی کنم. از تجربه هاتونم بگید ممنون میشم

خدایا شکرت☺️ بخاطر نعمتهات‌ بخاطر  نعمتی که دوباره بهم بخشیدی وشد نفسم😍

سلام من هفته ۷ هستم از هفته ۶ کم کم تهوع داشتم این هفته خیلی زیاد سد چون ای وی افی بودم دکترم گفت هیچ دمنوش و گیاهی مصرف نکنم😭 اصلا تو اشپزخونه نمیتونم برم ده روز هم سرماخورده بودم با این وضع کرونا تنها هم هستم اصلا نمیتونم برا همسر غذا بذارم خودمم نمیتونم بخودم ولی خیلی گشنم میشه.... چ کنم؟؟؟؟😭 

خدایا مواظب همه  فرشته کوچولو ها باش

منم هفته هفتم حالت تهوع شدید داشتم ولی بالا نمیاوردما ۲روز پیش هوس هندونه کردم پریروزو دیروز هندونه و آب هندونه خوردم امروز بیدار شدم حالم خیلی خوب مث قبل بارداریم بعد رفتم گوگل زدم ببینم خواصش چیاست مضر نباشه دیدم دقیقا حالمو همین خوب کرده واسه مادر و جنینم خیلی مفیده بچه ها هندونه بگیرین بخورین حالتونو خیلی بهتر میکنه 

خدایا شکرت🙏
2706