2733
2739
سلام بچه ها

من یه ماهه که با آی یو آی باردار شدم قبلش یه چند مدت متفورمین می خوردم اما دکترم میگه تو بارداری هم باید ادامه بدم میشه بگین متفورمین چیکار میکنه واسه نی نی ضرر نداره؟؟؟؟؟؟؟؟

سوال دوم اینکه واسم 21 تا آمپول کلگزان دور ناف زیر جلدی نوشت که هر روز یکی بزنم کسی تا حالا استفاده کرده واسه سلامت نی نی خوبه؟؟؟؟؟ تو رو خدا کمکم کنید
عزیزم منم متفورمین رو از قبل بارداری تا الان که ماه 8 هستم میخورم تا ماه 5 برای تنظیم هورمونها و جلوگیری از سقط و من چون دیابت بارداری گرفتم الانم متفورمین میخورم وفکر نمیکنم ضرری داشته باشه ولی در مورد امپولها چیزی نمیدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم نگران نباش منم چون قبلا 2 بار بارداری پوچ وسقط زودرس داشتم این بار که باردار شدم دکی بهم 30 تا کلگزان داد که همه رو زدم الان هم هفته 11 ام این امپول برای رقیق کردن خون وجلوگیری از سقط جنین...
هر روز تکراریست .. صبح ماجرای ساده ایست .. گنجشکها بیخودی شلوغش میکنند....
سلام مانیا جان نه عزیزم نمیشه متفورمین رو با انسولین جایگزین کرد دیابت بارداری من خفیفه و با رژیم و روزی 1 دونه متفورمین نرمال میشه ولی شما باید ببینی دکترت چی میگه
عزیزم من هم مفورمین خوردم تا هفته 13 هم کلگزان زدم تا الان که ماه 9ام. بچم هنوز بدنیا نیومده بگم ضرر داشته یا نه اامس و هرچی دکترت میگه گوش کن فکر نکنم ضرر داشته باشه. همه این کارا واسه جلوگیری از سقطه. کلگزان رو میشه تو بازو هم بزنی برا رقیق کردن خونه. متفورمین هم واسه تنظیم تخمدوناس و معمولا کسی که قبل از بارداری خورده باید حداقل تا دیده شدن قلب جنین ادامه بده و بعد یواش یواش کمش کنه اگه ادامه ندی ضررش بیشتره. نگران نباش.
نگران متفورمین نباش من الان هفته 35 هستم و همش متفورمین خوردم. جلوی دیابت بارداری رو می گیره و هیچ ضرری هم برای نینی نداره خیالت راحت اما آمپول رو نمی دونم چیه. بهتر از هر چیز اینه که به دکترت اطمینان داشته باشی و نظرش رو زیر سوال ماها نبری
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند
2740
منم هفته 20بارداری ام چون قبل ازبارداری ام قندم بالابودودیابت مخفی داشتم دکتربرام متفورمین تجویزکردوتالانم استفاده کردم وقندم نرمال شد.منم نگران بودم ولی چون دکترم گفت مصرف میکنم الانم اینجاخیلی ها رودیدم مصرف میکنندخیالم راحت شد
سعی نکن متفاوت باشی...فقط خوب باش...خوب بودن به اندازه کافی متفاوت هست...
اره آیتک جون روز اول رفتم درمونگاه اصلا جاش نموند حتی یه نقطه ولی از فرداش که شوهرم میزنه همش کبوده شکمم خال خالی شده ولی اگه قراره نی نی اینجوری سالم باشه من راضیم
راستی تو چرا میزنی؟
خدایا این روزا خیلی بهت احتیاج دارم کمکم کن
2706