2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقاپسرعموی منم 4سال خواستگارم بودودوست بودیم وهی امروزوفردامیکرد....صبرکن میام....صبرکن میام...اخرش ی خواستگارداشتم جواب مثبت دادم وعقدکردیم ...افتاده بودبه التماس....الانم ک الانه بع 9سال پیغام وپسغام میفرسته ک منتظرت میمونم یه ازدواج ناموفق داشت....بنظرمن باکس دیگ ازدواج کن ازاین پسره براتوابی گرم نمیشه حالاهراتفاقی بینتون افتاده....عارت بیادب زنداداشت روبزنی

خدایا!من یاغی نیستم✋

ای باباااا به اون اجیه چیکار داری!!!!!

زندگیشو خراب نکننن

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️ // دِل ز هَر چه تَرسید عاقِبَت هَمان شُد.🖤️//‏توی شرایطیَم ك بگی سَلام،می‌زنم زیر گریه:)🙃🩶️//‌#پیر شُد دِلِ #مآ گَرچه آغازِ #جَوآنیست..💔🕊👋🌚!//انصاف نیست یک بار به دنیا اومدن، و این همه مردن:)🙃🩶//کاش آدما‌‌‌‌‌‌ درد حرفایی‌ که میزنن‌ رو‌ حس‌ کنن:)//میدونستم مهم #نیستم ولی دیگه نه اینقد :)🖤// هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت!عمری که حرام تو شد ای عشق حلالت//میگه‌که :هزار و یک‌شب‌خیال‌بافتم؛از‌تویی‌که‌یک‌شب‌نداشتمت.....
2742
عزیزم خب راهی نیست این بفکرم زد خیلی سخت برام یکی دیگه بگیره

درسته پیش خودت میگی 5 سال به من محبت میکرد و وعده وعید میداد حالا چجوری میگه نمیخامت

ولی.... 

اولا عروس بیچاره چه گناهی کرده که باهاش دعوا بیفتی؟ 

دوما وقتی نمیخادت هیچ جوره نمیتونی راضیش کنی بیاد خاستگاری(اگه هم عروسی کنید از این آقا برات شوهر درنمیاد..و حرف دهن این و اون میشی و بعد ها اگه هر غلطی کرد می ایسته تو روت و میگه من نمیخاستمت..خودت گفتی بیا منو بگیر) توروخدا یکم عزت نفس داشته باش و به 10 سال بعد فکر کن

بری به کسی بگی،، برای خودت بد میشه

برا پسرا که بد نمیشه.. برا تو که دختری صدتا حرف درمیارن که 5سال با فلانی بوده 

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎

این و برات بگم تا وقتی مجرد بودیم پسرا هرررکاری واسم میکردن.یعنی از صب تا شب دم در کلاسم بودن ولی من هیچوقت با هیچکدومشون دوس نشدم.در حدی ک دوستم مدام میگفت گناه داره چرا اینجوری میکنی.چون اگه میخواستنم میومدن خواستگاری باور کن چند سال دانشگاه همش دنبالم بودن.اخرم دانشگاه ک تمام شد اونام تمام.عزیزم الکی ب هیچکی دل نبند.فقط خودت داغون میشی.

2738
تو تاپیک دعوا با ابجیت گفتی ۱۶ سالمه هنوز یه سالم نشده ازش میگذره چجوری الان ۲۵ سالته؟ کله صبی دنبا ...

زودتر میگفتی سرکاریم😐😂

سه ساعته دارم تایپ میکنم😂😂

اسی پاشو برو مدرسه😒😒

مگه همینجور الکیه؟ فکر می‌کنه با این کار می‌تونه جواب بگیره ولی نه

بله... بیشتر نقل حرف دهن اینو اون میشه

برا پسرعموش که زشت نیس کسی بفهمه🤦🏻‍♀️ همیشه پشت دختر کلی حرف درمیارن که واااای فلانی با پسرعموش رابطه داشت

دختر جان حرف گوش کن این رابطه طولانی باعث شده یه جورایی براش دم دستی بشی دیگه دلشون بزنی ببین اگه مجبورش کنی بگیرتت پشیمون میشی اون وقت باید اسم مطلقه رو یدک بکشی یا با بچه جدا شی مثل بچه ها نگو کات کنیم فلان کنیم خیلی محترمانه بگو می خوام تمرکزمو بذارم رو خودم و آیندم و یه مدت باهاش ارتباط نداشته باش یا خودش میاد دنبالت یا ولت می‌کنه که یعنی از اولشم قصدش نبوده بگیرتت 

باران که می بارد دلم چه کودکانه تنگ می شود،،،،
تو تاپیک دعوا با ابجیت گفتی ۱۶ سالمه هنوز یه سالم نشده ازش میگذره چجوری الان ۲۵ سالته؟ کله صبی دنبا ...

الان میاد میگه این کاربری دست ۲ نفره اون ۱۶ساله دوستمه اما من ۲۵ سالمه😂

آبجیای مهربونم میشه واسه سلامتی بچهام یه صلوات بفرستین😘💚

تاپیک قبلی که 6 صبح همین امروز زده نوشته با پسرعموم فقط صمیمی هستم.. چیزی بینمون نیس. مامانم نمیزاره دستش بهم بخوره

حالا اومده میگه چرا نمیاد منو بگیره😐😐

خدایا منو بخوووور

2706