2733
2734

یا امام حسین 😰 ملت دارن به کجا میرن

تو خودت عقل نداشتی که ۵ سال با طرف ادامه دادی رابطه نهایت ۱ سال به صورت مخفی میمونه بعدش دیگه عقد میکنن

الان میخوای بری به دختره بگی چرا داداشت منو نمیگیره؟ اصلأ روت میشه بگی؟ اگه داداشت هم عین خودت باشه که دیگه واویلا

زندگی اونارو خراب نکن مقصر خودتی که ۵ سال باهاش ادامه دادی

بعدشم حتی اگه به فرض ازدواج هم بکنی چطوری فردا میخوای تو روی اونا نگاه کنی؟ من یکی حاضرم بمیرم ولی اینجوری ازدواج نکنم که فردا بهم بگن داشتی میمردی از بی شوهری

الان داغی متوجه نمیشی

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
انگار به زور پسر عموش همه جا بردنش😐

والا😐

گرچه بنده خدا سنی هم نداشته اولش... 5سال قبل 20 سالش بوده و خام حرفای پسرعموش شده.. ولی اخه 5 سال؟؟؟ 

الان هم میخاد تلافی کار اشتباه خودش و پسرعموش رو سر عروس بیچاره دربیاره

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
یکی دیگه نمیخوادت میخوای تلافیشو سر خواهرش دربیاری.چ طور دلت میاد زندگی داداشت بهم بزنی.ب پسر عموت ح ...

عزیزم خواهرشو خیلی دوست دارم اما خب  حرصم میده همش میگه  تا دانشگاهت تموم بشه منتت می کشیم این حرفیه

عروسمون بزنه

2731

ملت روانی ان بخدا😐😐😐😐مگه تو پنج سال عشق حال آبجیش کنارت بوده که الان میخوای بچسبی به زندگی اون بد بخت؟چندین سال عمرشو نزاشته وااسه یه زندگی که به دستور شما طلاق بگیره راس میگی به پسره بگو یا ازدواج یا کات اونجا معلوم میشه اگر بخادت از ته دل که قبول میکنه اگه نه بهونه میاره که در اون صورت باید جوابشو اصلا ندی و باز اگر واقعا بخوادت یه حرکت جدی میزنه و میادخواستگاری...

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:

این ازدواج با توجه به شخصیت شما کلا از بیخ و بن غلطه پس فردا هر چی بشه میخوای خواهرشو دخالت بدی زندگی اونا رو هم خراب کنی!

اسم خودت رو تو فامیل سر زبونا ننداز بعدا واست بد میشه 

والا😐 گرچه بنده خدا سنی هم نداشته اولش... 5سال قبل 20 سالش بوده و خام حرفای پسرعموش شده.. ولی اخه ...

عزیزم خب راهی نیست این بفکرم زد خیلی سخت برام یکی دیگه بگیره

والا😐 گرچه بنده خدا سنی هم نداشته اولش... 5سال قبل 20 سالش بوده و خام حرفای پسرعموش شده.. ولی اخه ...

مگه همینجور الکیه؟ فکر می‌کنه با این کار می‌تونه جواب بگیره ولی نه

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

باو اسی ول کن با این کار ابروی خودتو میبری ینی چی ک بهش میگم باید منو بگیره؟؟؟؟

سرسنگین باش همین مونده تا عمر داری بزنن تو سرت ک خودت خواستی دیگه وسلام میگفتی بیا منو بگیر. زشته باو.

ابرو خودت ک هیچ ب فکر ابرو پدر مادرت باش . ی درصد فک کن عموت ب بابات بزنگه ک این چ وضعشه دخترت پیام فرستاده ک باید منو بگیرین . اصلا فکر نمیکنی ک پدرت چقد خورد میشه؟؟؟ 

اول از همه يه ليوان اب بخور تا اروم بشي

اينجوري هول هولكي تصميم نگير بيشتر ابروت ميره

اصلا و ابدا به خواهره چيزي نگو كه بيشتر تو فاميل پخش ميشه

بايد بشيني فكر كني تصميم درست بگيري بي عقلي نكن و هيچي نگو

خود پسره رو پيدا كن و با اون حرف بزن

حتي اگه با هم قهرين باز بايد تكليفت رو روشن كنه يه جا قرار بذار و بگو خسته شدي و تكليفت رو روشن كنه

همه اين حرفا رو ا خواهرش به خودش بزن بگو ميخوام تكليفم روشن بشه خسته شدم از انتظار

اگه خواستگار هم داري پاي اونو وسط بكش و بگو مورد خوبي پيدا شده و ميخوام ببينم تكليفم چيه

اگه هم گفت نه و به نحوي نشد تابلو بازي در نيار تو فاميل

يجوري برخورد كن انگار علاقه پسر عمو دختر عمويي بوده و هلاك پسره نبودي 

غير از اين باشه ابرو برات نميمونه تو كل فاميل 

نه بخاطر عشق و علاقه اي كه داري بلكه به خاطر تهديد كردن و چسبوندن زوركي خودت بهش 

من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
عزیزم خواهرشو خیلی دوست دارم اما خب  حرصم میده همش میگه  تا دانشگاهت تموم بشه منتت می کشیم ...

اگه راضی بودن تا الان باید برات نشونی چیزی میاوردن.شاید داداشش راضی نیس ی مدت باهاش در تماس نباش ببین میاد طرفت یا نه.

2706