2733
2739
عنوان

دبستان غیرانتفاعی خوب در مشهد

3007 بازدید | 10 پست

سلام عزیزان دبستان غیرانتفاعی خوب در محدوده معلم و جلال و اطرافش نهایتا میشناسید .دخترانه و پسرانه هر دو

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.

مبتکران میگن خیلییی خوبه...من جلال هستم اما دخترمو واله تو سجاد ثبت نام کردم

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مبتکران رو اتفاقا چند روز پیش دیدم تابلوش رو .شهریه اش چقدره؟

اندیشیدن به گذشته اندوه، و اندیشیدن به آینده هراس می آورد؛ به حال بیاندیش تا لذت را به ارمغان آورد.
2742

برای رفت و امد اذیت نمیشید که تا سجاد ببرید و بیاریدش؟

مبتکران رو اتفاقا چند روز پیش دیدم تابلوش رو .شهریه اش چقدره؟

شهریه مبتکران امسال و نمیدونم اما پارسال با واله یکی بود ۵تومن...امسال واله ۶۵۰۰تا۷هست

خدایا ممنونم بهم بچه های سالم دادی خدای خوبم مرسی که مث همیشه چشمتو رو تمامممم بدی هام بستی و خواستمو برآورده کردی...من دیگه فقط مامان پریا نیستم من الان مامان پریا و علی هستم❤❤❤
شهریه مبتکران امسال و نمیدونم اما پارسال با واله یکی بود ۵تومن...امسال واله ۶۵۰۰تا۷هست

گفتن ۱۵ درصد افزایش داره گویا

برای رفت و امد اذیت نمیشید که تا سجاد ببرید و بیاریدش؟

پسرخواهرمم همونجا میره دوتایشونو باهم صب شوهرم‌میبره ظهرم خودم یا خواهرم میریم دنبالشون...البته دختر من امسال قراره بره اول پسرخواهرم دوم هست...اگه مجازی باشه که مشکل رفت و امد نداریم

2740
پسرخواهرمم همونجا میره دوتایشونو باهم صب شوهرم‌میبره ظهرم خودم یا خواهرم میریم دنبالشون...البته دختر ...

ممنون عزیزم لطف کردید

پسرم دوره اول  دبستان پسرانه مبتکران  بود جوش خیلی بده معاونش برخوردش با بچه ها وحتی والدین افتضاحه سنش بالاس  و فوق العاده عقده ای هستن واز اونجایی که همسر موسس مدرسه ان حسابی جولان میده و مدیریتش بیچاره بی اختیار و بی اعتباره پسرم با اینکه از نظر درسی طرازش بالا بود بخاطر برخوردشون خیلی  خسارت خورد