2733
2734
سلام من الان هفته هشتم رو دارم تموم می کنم، تا الان هم زیر نظر پزشک بودم، اما هنوز برام سونو واسه اینکه ببینه قلب تشکیل شده یا نه، ننوشته، دیروز که وقت دکتر داشتم بهم گفت ماه دیگه 24 ام یا 25 ام بیا تا واست سونو سلامت جنین بنویسم. بنظرتون ممکنه قلب جنین تشکیل نشه و علائم نداشته باشم؟ آخه لک و خونریزی ندارم.
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)
نگار حالت تهوع دائمی ندارم، بعضی وقتا هست و بعضی وقتا نیست، اما سوزش سر دل و ترش کردن رو بعد خوردن غذا دارم و همچنین تکرر ادرار
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مامان بهار خانوم آره دکترم خیلی آرومه اما چون بچه های اینجا همه یکطورایی تو هفته هشت رفتن واسه سونو، من فکر می کردم دیروز که رفتم برام سونو می نویسه!
2738
پس تشکیل نشدن قلب بدون علائم نمی شه؟ یعنی خیالم راحت باشه؟
ممنون هستی تنها وقتی می دیدم بچه ها رفتن واسه سونو و من نرفتم یک کم استرس می گرفتم بازم ممنون
ببین من سر اولی لک بینی پیدا کردم دکتر گفت برم سونو که مطمئن بشه مشکلی نداره فکر میکنی قدیمیا حتما سونو میکردن؟ حتی زمان مامان من؟ این علایم رو به دکترت گفتی دیگه اینها نشون دهنده اینه که نی نی داره رشد میکنه
آره دکترم در جریان علائم هست اما می دونی یکی از دوستام بود که اونم خونریزی و لک بینی نداشت، وقتی هفته دوازده رفته بود سونو، دکتر بهش گفته دو هفته است قلبش نمی زنه و مرده.
برام دعا کن ممنونم ازت دوست خوبم که باعث آرامشم شدی
2706