2752
2734
عنوان

بچه ها یک سوال دارم در مورد قلب نی نی

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 20 پست
اصلا سونو زیاد خوب نیست. هم خودت استرس میگیری هم رو بچه اثر بد داره ما رو سر این تستا بیچاره کردن... واسه هر تست قبلش از استرس گریه میکردم بعدش از خوشحالی.. غربالگری که یه ماه خواب و خوراک نذاشت واسمون.. چقد وزن کم کردم من 4 5 ماه اول... همش واسه فشار عصبی بود... الانم که دنیا اومده میبرمش پیش یه دکتر ریلکس که همش میگه چه بچه خوبیه و شوخی میکنه.. یه بار بردمش یه جا دکتره کل اعتماد بنفس منو گرفت. انگار من نامادریم اون مادر.. دکتر خوب هم مهارت داره هم بهت احساس آرامش و اطمینان میده. به خدا توکل کن و بچتو بسپار بهش.. هرچی خیره پیش میاد
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دفه دیگه که رفتی و ایشالله همه چی اکی بود حتما درباره روش زایمانت باهاش صحبت کن. که اگه سز میخوای و زیرمیزی میگیره یا اصلا انجام نمیده از الان بدونی. که ماه هفت مجبور نشی دکتر عوض کنی من دوستم منشیه. میگه دکترشون از همه جا پورسانت میگیره. واسه دارویی که مینویسه از شرکتش پورسانت میگیره. واسه آزمایشا از آزمایشگاه. واسه معرفی دکترای دیگه... واسه همه چی!
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 ** بنیاد نیکوکاری ترنم مهر **
مامان بهار خانوم خدا رو شکر دکترم از این نظرا عالیه اصلا بهت استرس نمیده، با آرامش باهات صحبت می کنه اما این سایت به آدم استرس می ده همینکه دیدم همه رفتن و بعضیا بهشون گفتن قلب تشکیل نشده، یک کم استرس گرفتم ممنون بابت راهنماییتون
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)
2731
رها جون منم هفته 8 هستم بهت تبریک میگم من میخواستم مثل شما تیکر بارداری بذارم ولی سال 94 نداره که ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خدای مهربونم ممنونم که به منم نی نی دادی ،خدایا به خودت میسپارمش برام حفظش کن
لاوین جون تیکر سال 94 فعال نیست عزیزم من روز آخر سال 93 رو انتخاب کردم
اللهم! انی استودعک قلبی؛ فلا تجعل فیه احدا غیرک..... (خدایا! من قلبم را به تو امانت میدهم، جز خودت، دیگری را در آن قرار مده)