2733
2739
عنوان

بحران میانسالی

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 21 پست
فیلم، کتاب یا راهی هست که کمکم کنه؟

اين يك مساله درونيه ارتباط با خود

اما كسب اگاهي هم لازمه مجموعه اثار و كلاس و سخنرانيهاي اقاي سهيل رضايي در مورد نيمه دوم عمر توصيه ميكنم

كتابهاي يونگين ها يا مكتب يونگ هم كمك ميكند 

در كل خودت را فراتر از وجود فيزيكي ببين با روحت ارتباط بگير سن روح و عاطفيت را مديريت كن 

مهارت كه گفتم بشدت كمكت ميكند اين مهارت هر حيزي ميتواند باشد از هنر تا اشپزي و ... اموختن ذهن و روح را رشد ميده و انرژي بسيار بالايي دارد به شرطي كه هدف واقعا خودت و درونت باشد نه ديده شدن و تاييد ديگران 

با خودت بيشتر وقت بگذار و ارتباط با طبيعت و مهارتهاي كه حالت خوب كند بهتر كن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم منم ۸ سال از بحران ۴۰ سالگی رو رد کردم،به خودت تلقین نکن،سن فقط یه عدده،من اصلا احساس پیری نمیکنم،کار میکنم و احساس باارزش بودن دارم.سعی کن در روز خودت رو سرگرم کنی،وکارایی که دوست داری انجام بدی،منم ارثی ۹۰ درصد موهام خیلی زود سفید شد ،غصه نداره ،اگه میخای کمتر به چشمت بخوره یه رنگ روشن بزار.اینجوری پیش بری افسرده میشی عزیزم😘

2731
آدم درهرسنی، از یک دهه بعدش، هراس داره. ولی الان خیلی بدتر از دفعات قبلی هستم

به ترست مسلط شو

تسلط يعني پيدا كردن علت ترس و بعد واكاوي انكه ان علت خطرش براي تو چيه؟ واقعيه؟ مهمه؟ اعتبارش چقدر ؟ و ....

عمده ترس ها ختم ميشه به نيستي و فنا كه براي جسم طبيغي با طبيعت بجاي جنگ به صلح برس

و فنا براي روح و جان معنا نداره بقاي دائم براش وجود دارد و به سلامت ان بايد بيشتر اهميت بدي

اين معنيش اين نيست به خودت نرسي روح سالم در جسم سالمه و ارتباط اين دو غير قابل انكار است اما دغدغه زيادي جسم هم ميتواند به روح اسيب بزنه 

اندازه نگهدار