2737
2739
عنوان

بحران میانسالی

1033 بازدید | 21 پست

سلام. به کمکتون نیاز دارم... احساس میکنم دچار بحران میانسالی شدم... ۴۰سالمه... من هرماه، موهامو رنگ میکردم ولی الان ۳ماهه که هرروز تعداد موهای سفیدمو رو میشمرم و دلم نمیخواد رنگشون کنم. احساس میکنم بدنم مثل سابق سرحال نیست. برای بیرون اومدن ازین حال بد چکنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من امروز عکس جوونیای فرح دیبا و ثریا اسفندیاری رو دیدم و در مقایسه با الانشون بشدت ناراحت شدم 

همش میگم یعنی منم قراره این پوست و هیکل و قیافم اونطوری بشه 😶

استارتر من هم دچار بحران شدم ولی هنوز ۲۳سالمه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2740

شایدم بحران نباشه هرچی که سن ادم بالاتر میره خیلی چیزا برای ادم بی اهمیت میشه واسش مهم نیست کی چی میگه

من تماشای تو میکردم و غافل بودم                                       کز تماشای تو خلقی به تماشای منند
چجوری هر ماه رنگ میزارین آخه ، موهاتون داغون نمیشه؟    

موهای من به رنگ عادت کرده و اگر به موقع نکنم، زودتر چرب میشه. به جنس مو و اینکه چجوری عادت کردین، خیلی بستگی داره. 

شایدم بحران نباشه هرچی که سن ادم بالاتر میره خیلی چیزا برای ادم بی اهمیت میشه واسش مهم نیست کی چی می ...

👏👏👏 من چندتا نشانه جسمی ام رو گفتم. ازنظر روحی هم دقیقا چیزی که اشاره کردین، صادقه

هر روز ورزش كن كتاب بخون  چيزهاي جديد ياد بگير و به يك حرفه مشغول باش اين خيلي كمك ميكند

اما تغييرات را بپذير و دوستشون داشته باش اگر سعي كني روشون سرپوش بگذاري باهاشون وارد جنگ و رابطه بدي ميشي كه روحت را ازرده ميكند 

ابن تغييرات يعني تجربه يعني كلي اتفاق خوب و بد و يعني ادامه راه 

معناي درستي از تغييرات تو دهنت بساز كه مثلت باشد وگرنه هر روز سن عاطفيت افول ميكند و مهم ان هست كه ازش مراقبت كني متعادل  بماند 

من امروز عکس جوونیای فرح دیبا و ثریا اسفندیاری رو دیدم و در مقایسه با الانشون بشدت ناراحت شدم  ...

آدم درهرسنی، از یک دهه بعدش، هراس داره. ولی الان خیلی بدتر از دفعات قبلی هستم

2706