2737
2739
من هفته ١١هستم و از شنبه تا الان به مقدار خیلی کم لکه میبینم. پروژسترون استفاده میکنم. ولی استرس دارم بازم میشه از تجربه هاتون بگیین ؟
من هفته های 7 و8 خونریزی خفیف و لکه بینی داشتم شیاف وامپول پروژسترون استفاده کردم استرس نداشته باش فقظ استراحت کن تا بهتر شی
«لا حَوْلِ وَلا قُوَّةَ اِلْا بِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظیم وَ صَلَّ الله ُ عَلی مُحَمَّد وَ آلِهِ الطّاهِرینَ»
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گلم منم داشتم تو ماه دو باید رعایت کنی من رعایت نکردم ماه چهار خونریزی کردم بخیر گذشت من استراحت مطلق بودم تت ماه 7 استراحت کن و پروژسترون استفاده کن
خدایا سپاسگزارم.. مهربانترین مهربانان.. فرشته های کوچیکم رو به خودت سپردم..سپاس
2742
مبارکه خانونی بارداریت منم داشتم همون شیافو استفاده کردمو خوب شدم...نگرانی نداره عزیزم...الانم دخترم ده ماهست
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
اللهم صل علی محمد وال محمد ایشالا نینی تو صحیح و سالم بغل میکیری خیلی خیلی مراقب خودت باش
[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] دخــــمل نــــاز مــــن 25 آبــــان 92 اومــــده بغــــل مــامــانش [smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_57.gif[/smiley] [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2740