2733
2739
عنوان

چرا دندون شیری اش نمیفته

360 بازدید | 17 پست

سلام

پسرم کلاس دومه هنوز دندون ننداخته

سیزده ماهگی هم دندون درآورد

چکار کنم؟ باید ببرم دکتر؟

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دندون اصلیش دورمده؟

نه هیچ دندونی درنیومده لثه اش هم دردناک یا متورم نیس کلا هیچ مشکلی نداره

متولد شهریور ۹۲ 

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
2728

عزیزم نگران نشو 

فقط اولین کار عکس  بگیر ببینم دندون دائم داره زیر دندون 

بعد صبر کن من کلی برا پسرم دردسر کشیدم از این جراح به اون جراح دندون هر کدوم یه نظر میداد   تا مامان یکی از همکاران خواهرم گفته بود بچش دیر دندون افتاده 

پسر صبر کردم پسرم  کلاس چهارم دندون ای شد باورت میشه خونه خواهرم بود بهم خبر دادن همه به پیتزا دعوت کردم از خوشحالی 

فقط یه عکس کامل تخصصی بگیر که مشکلی نداشته باشن ‌

سلام ببخشید توی یه تاپیک خوندم شما بعد از سرکلاژ احساس نبض توی واژن داشتید درسته منم این مشکلو دارم ...

سلام

بله گلم داشتم ولی اون نبض بخاطر سرکلاژ نیس رحم کش میاد اینجور حس میشه نگران نباشید

2740
من ۳۵ سالمه هنوز دندون شیری دارم😂

وای نه 

چک کنید شاید ندارید دندون دائمی همین شیریهارو خوب مراقبت کنید

عزیزم نگران نشو  فقط اولین کار عکس  بگیر ببینم دندون دائم داره زیر دندون  بعد صبر ک ...

خیلی محبت کردی جواب دادی عزیزم

آره منم منتظرم این هفته امتحاناش تموم شه بعد ببرم عکس بگیرم، پسر من سیزده ماهگی هم دندون درآورد دکتر هم همون موقع بهم گفت که این چون دیر دندون درآورده دیر هم میندازه ، منتها من فکر نمی کردم دیگه اینقد دیر شهریور هشت سالش پر میشه دیگه 

ولی خب با گفته شما خیالم راحت شد پس اینم حتما مثل پسر شما طول میکشه بازم

وای نه  چک کنید شاید ندارید دندون دائمی همین شیریهارو خوب مراقبت کنید

آره متاسفانه ندارم.

فقط تجربه خودم اینه که مراقب مرتبی دندان بچه باشید.اگه نیاز به ارتدنسی داره براش بکتید.من چون دندان اصلی کم داشتم دندانهام نامرتبه و خیلی رو اعتماد بنفسم اثر گذاشته.

آره متاسفانه ندارم. فقط تجربه خودم اینه که مراقب مرتبی دندان بچه باشید.اگه نیاز به ارتدنسی داره برا ...

ممنونم عزیزم لطف کردین

نه دندوناش مرتبه 

خیلی محبت کردی جواب دادی عزیزم آره منم منتظرم این هفته امتحاناش تموم شه بعد ببرم عکس بگیرم، پسر من ...

خواهش گلم 

شرایطتون رو درک میکنم منم اون موقع چقدر ناراحت بودم‌و استرس داشتم حتما بعد امتحانات عکس کامل از دندونایی دائم که تو عکس نشون میده بگیر اگه مشکلی نداشتن دیگه  آرامش داشته باش  دیر یا زود میفتم معمولا تا کلاس چهارم امید هست نگران نباش

2706