2733
2739
عنوان

چ مانتوهایی زود از مد میوفته؟

283 بازدید | 11 پست

من تو گوگل زدم نوشته بود مانتوهای جلوباز کت و شلوار سبک مینیمال گیپور گلگلی پلیسه همیشه مده😐همرو گفت

پس چ سبک مانتویی مد نیست؟

چ سبک لباسی رو اگه بعدها بپوشی دمده محسوب میشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مانتو چسبون و خیلی تنگ مد نیس فقط

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2731

مانتوهایی که یه دفعه خیلی ترند میشه همه ازش میپوشن بدون شک سریع از مد میفته مثل مانتو های لنین سبز سرخ آبی اینا که واقعا خز شد 

پارچه های پلیسه که الان خیلی ترنده تا حدودی الان از چشم افتاده شال با حاشیه مرواردید 

سادگی هیچ وقت از مد نمیفته 

مانتو های جین همیشه مده کت همیشه مده از این مدلا هیچ وقت از مد نمیفتن

2740
هرچی که مد میشه از مد هم میفته آدم باید استایل خودشو داشته باشه

من اکثر لباسام مانتو عبایی و مانتو جلوباز و شومیز و شلوار سته

مانتو جلو بازم از خیلی قدیم بوده منم کلی مانتو جلوباز دارم منتهی نمیدونم اصلا هنوز مده یا نه 

انگار میترسم بپوشم ولی خز باشه

با اینکه عاشق رنگ و دوختشونم 

2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز