2733
2739
عنوان

قهر با همسر دوران عقد

1190 بازدید | 55 پست

بچه ها سر یه مشکلی با همسرم دعوامون شد جوری که پای خانواده هام باز شد به این موضوع همسرم تو جمع باعث شد غرورم رو زیر پا گذاشت خیلی ازش ناراحت شدم منم گفتم دیگه با من حرف نزن الان ۱۵ روزه نه از خودش خبری شده نه از خانوادش انگار نه انگار که چیزی شده منم اولش دودل بودم برا جدایی ولی با این بی خبریشون مصمم تر شدم به نظرتون چیکار کنم من😭

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

دوران عقد بخاطر براورده نشدن نیازای طرفین همیشه بحث کردن و دعوا هست اینا طبیعیه سعی کن اول خودت مشگلت و حل کنی پای خانواده رو وسط نکشی 

از وقتي "فردارا ياد گرفتيم همه چيز را گذاشتيم براي فردا.از داشته هاي امروز لذت نبرديمو گذاشتيم براي روز مبادا.شايد بايد اينگونه "فردا" را معني كنيم فردا روزيست كه داشته هاي امروزت را نداری.پس امروز را زندگی کن، فردا حقيقت ندارد...
2740
خانوادم میگن کسی که دو هفته زنشو ول کنه تو زندگی نمیشه بهش تکیه کرد راس میگن همین خبر نگرفتنش دلمو ز ...

دوهفته واسه تصمیم گرفتن برای طلاق زوده عزیزم. بیشتر فکر کن. اصلا اگه بیاد قبول میکنی یا ن

خانواده اش فهمیدن دعوا کردین؟؟؟ 

وای ۰ بد من به همسرم گفتم حق نداری کسی از دعواهامون بفهمه ما ۷ سال با هم دوس بودیم ولی دوران عقد ک الان و ۶ ماه گذشته اکثرش دعوا بوده سر خانواده اش خودمم باورم نمیشه دعوامون بشه ولس شد ولی حتی یه بارم حرف طلاق زد انقد ک بحثمون و حرفامون تند شد بود به هم گفت ب خانواده ام میگم تموم شه تو حرفاش بعد ک با هم خوب شدیم گفتم تحت هیج شرایطی نمیخام دعوامون کسی بفهمه

2706