2752
2734
عنوان

قهر با همسر دوران عقد

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 55 پست
خانوادش قدم از قدم ور نمیدارن خودشم بهشون نمیگه بیایین تکلیف مارو مشخص کنین 

بخدا این مادرشوهرهای افریطه خیلی هم خوشحال میشن از فاصله افتادن بین عروس و پسرشون خدا لعنت کنه همچین خانواده های رو

نامزدم شبا بدون شب بخیر نمیخابید الان ... هعیییی دلم میخاد بمیرم من فک میکردم دوسم داره همیشه

اره تو این مدت اولین باره اینجوری کرده واقعا خیلی تعجب کردم اصلا عین خیالش نیست خیلی دوستش داشتم با تمام کمکاری های که داشت با تمام اتفاقایی که افتاده بود هنوز دلم‌پیشش بود ولی این دوهفته بیخبری واقعا دلمو شکوند دیگه حس میکنم نمیتونم بهش اعتماد کنم خیلی حال بدیه😭😭😭😭

2731
اره تو این مدت اولین باره اینجوری کرده واقعا خیلی تعجب کردم اصلا عین خیالش نیست خیلی دوستش داشتم با ...

منم به همه مردا بی اعتماد شدم بخدا😭😭 ... به من میگف بیا چند سال پیش خانوادم بمونیم پول جم کنیم بریم. دیروز به دوست صمیمیش گفته من هرگز از خانوادم یه قدم دور نمیشم با اینکه اونا منو آزار میدم از الان 😔

منم به همه مردا بی اعتماد شدم بخدا😭😭 ... به من میگف بیا چند سال پیش خانوادم بمونیم پول جم کنیم بری ...

مردا همینن تا هیچی ندارن کنارت وقتی به جایی رسیدن ولت میکنن 

الان که نامزدیم این همه آزارمون میدن ببین بعد عروسی چی میشه ... من از الان فکرع طلاقم.. من خودم هزار تا خانواده رو نگه میدارم با اینکه زنم. مرد اگه مرد باشه نمی‌ذاره آب توو دل زنش تکون نخوره. شانس من این شد شوهرم مرد نیس چون چند شبه با بغض می‌خوابم. می‌دونه ولی سراغمو نمیگیره. دشمن آدم هم اینجوری نمیکنه . الکی میگه میخامت یا مال منی و فلان... 😭😭😭😭😭😭

مردا همینن تا هیچی ندارن کنارت وقتی به جایی رسیدن ولت میکنن 

من از این حرص میگیرم که از اول هیچی نداشت و زنش شدم. بهم میگه هروقت پول بدم خوب میشی باهام. اصن نمی‌فهمه از چی دلخورم کلی حرف میگم بهش ناراحتیمو میگم ولی نمی‌فهمه...

الان که نامزدیم این همه آزارمون میدن ببین بعد عروسی چی میشه ... من از الان فکرع طلاقم.. من خودم هزار ...

اره منم از آینده میترسم نظر خانوادمم جدا شدنه ولی خب سخته ۴ سال عاشق کسی باشی یهو سر یه خریت اون همه چی تموم شه

ولی عزیزم نمی‌دونم شوهرت چجوریع بدون که بعد عروسی هیچی تغییر نمیکنه از الان بشین فکراتو بکن پس فردا بچه دار شی و پشیمون شدی از زندگیت سخت میشه.. راحت نگذر از اینکاراش اون دیگه عادت کرده به نبودنت اینا در آینده هم صد درصد امکان داره تکرار شه... پس یا برو مشاوره عمیق حل کن شرط و شروط بذار واسه موندنت. یا جدا شو از باکره و فلان هم نترس همه جا عادیه این‌چیزا

ولی عزیزم نمی‌دونم شوهرت چجوریع بدون که بعد عروسی هیچی تغییر نمیکنه از الان بشین فکراتو بکن پس فردا ...

همین دیگه همین‌ مشکل باکره نبودن تا الان دستمو بسته اگه باکره بودم خیلی راحتتر میتونستم جدا شم 

2706