2733
2739
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400780 بازدید | 2459 پست
خانومها برای جاکفشی زیر تخت من از ایکیا جام جم گرفتم خوشگله و سفته اما توش یه تیکه هست یعنی تقسیم بندی نیست...32 هزار در ضمن زیر تختم نرفت و گراشتم توی مد اما خیلییییییییی عالییییی و شیک شد...
چو شقایق از دل سنگ برآ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
دوس جونا دوربینم خرابه ولی به مامانم گفتم دوربینشو بیاره تا عکس بگیرم به محضی که بعد از خونه تکونی مامانم دوربینشو اورد می عکسم و واستون می ذارم حتماااااااااااااااااا
Lilypie Maternity tickers
2740
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام به خانمای با سلیقه

می بینم همه مشغول لوله کردن هستن .........خسته نباشید

منم این روزا مهمون دارم امروز مهمونام رفتن خرید منم الان اومدم اینجا

یه عکس براتون می زارم از دستشویی خونمون من از این باکسا خریدم و به دیوار زدم البته الان یه تغیراتی دادم مثلا یه شیشه استوانه ای گرفتم و توش صابونای عطری کوچولو ریختم این عکسو قبلا داشتم ولی جای حوله ها همونه

s7ned8aysxtrxn1666e.jpg

اینم عکس قبل از عمل دستشویی هههههههههههه راستش ما تو این خونه که اومدیم با اینکه نوساز بود و فقط 6 ماه دست مستاجر بود کلی تغییرات دادیم که یکیش هم همین دستشویی بود منم بدجور به این یکی جا حساسم خلاصه همه چیشو عوض کردیم

rwru30gp4cyh42vu9tiy.jpg

میگن : خدا آدمایی رو که خیلی دوست داره زیاد امتحان میکنه! اینطور که من حساب کردم ،" خدا دیوونه ی منه" ...!!!
کشوها به عنوان یکی از امکانات استفاده بهینه از فضا، خود نیز نیازمند تقسیم‌بندی هستند
که برای این منظور هم راه‌های متعددی وجود دارد و البته انتخاب هریک از آنها، رابطه مستقیمی با کاربرد کشو و درنتیجه لوازمی که برای قراردادن داخل آن درنظر گرفته شده است، دارد

راهکارهای زیر از این جمله‌اند:
بهترین روش برای تقسیم‌بندی و نظم‌بخشیدن به فضای داخل کشوهای کابینت‌های آشپزخانه، کاربرد تقسیم‌کننده‌های پلاستیکی است که در قالب سینی‌های چند خانه‌ای و دیواره‌دار و همچنین قوطی‌های دردار در فروشگاه‌های عرضه لوازم پلاستیکی به فروش می‌رسند.
اگر کشویی را به شیشه‌های ادویه‌جات یا شیشه‌های عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی اختصاص داده‌اید ولی هربار که کشو را باز و بسته می‌کنید، همه لوازم داخل آن جابه‌جا شده و در سطح کشو پخش می‌شوند، کافی است به یک یا حتی هرکدام از 4 دیواره کشوی چوبی، 2 عدد میخ با فاصله دلخواه و باتوجه به نوع کاربرد کشو بکوبید؛ سپس یک تکه کش به طولی متناسب با این فاصله آماده کرده و دو سر آن را به میخ متصل کنید. حالا لوازم موردنظر را مابین کش و دیواره کشو قرار دهید. به این ترتیب کش مانع جابه‌جایی لوازم و احیانا آسیب‌رسیدن به آنها، هنگام باز و بسته‌شدن کشو می‌شود.
درصورتی که سرویس لیوان یا استکانی را در بسته‌بندی مخصوص‌اش خریداری کرده‌اید، جعبه آن را دور نیندازید؛ شما می‌توانید از تقسیم‌بندی مقوایی داخل جعبه
- که به صورت شبکه‌ای برای جداسازی لیوان‌ها از هم طراحی و ساخته شده است - برای نظم‌بخشیدن به کشوی مربوط به جوراب‌ها، روسری و همچنین لباس‌های زیر استفاده کنید؛ به این ترتیب که هر تکه لباس را در هر خانه‌ای از آن شبکه مقوایی جای دهید؛ با این‌کار، فضای کشوی شما همیشه منظم و مرتب خواهد بود.
از جعبه‌ها و قوطی‌های محکم مواد و لوازم مختلف برای تقسیم‌بندی فضای داخل کشو استفاده کنید. به‌عنوان مثال جعبه‌های فلزی شکلات، گز و سوهان برای خرده‌ریزهای داخل کشوهای کابینت آشپزخانه، لوازم‌التحریر بچه‌ها، ‌لوازم آرایشی، زیورآلات، ابزارآلات فنی کوچک، ‌لوازم خانگی، داروها و... بسیار مناسبند
http://www.mobin-group.com/image/reg/images/9395drawer-kh53-az-7_2.jpg
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
این جا لیوانی و استکانها خیلی خوبن امتحان کنین

مامی فرشته حالا که اومدی آدرس اون ایکیای جام جم تو غرب رو بده پلیز دستشوییتون منو کشته باکس تو دستشویی ایده خوبیه البته نباید آبگیر باشه جاش درسته ؟ اون گل منگلای قبلش خیلی جالبه (: من کلا بیزارم از این طرحا ولی خیلی خوب تغییرش دادین
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
سلام بچه ها برای مرتب کردن کتابها و مجلات چی پیشنهاد میدید . ؟ من یک عالمه مجله دارم یک سریش مربوط به کارمه که باید نگه دارم یک سریش هم مجله ها متفرقه مورد علاقمه . رو هم جمع میشه وبعد میدم بیرون بازیافت
2706