2737
2739
عنوان

کلاس زبان

947 بازدید | 6 پست
یه کلاس زبان خوب که بیشتر مکالمه باشه بهم معرفی می کنید؟؟فقط ترجیحا" سفیر توشون نباشه که از سفیر اصلا" راضی نبودم!!نمی خوامم زیاد گرامر داشته باشه!!بیشتر مکالمههههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای مکالمه تخصصی و حرفه ای زبان ، آموزشگاه زبان ایران اروپا رو یه تستی بکنید پشیمون نمیشید.

علاوه بر خود دوره اصلی مکالمه، کلاس بحث آزاد رایگان داره و همینطوره یه دوره نحوه صحیح مطالعه زبان در منزل هم داره که اون هم رایگانه.

در کل متد آموزشی ایران اروپا مکالمه محور هست.

پیشنهاد می کنم اگر در غرب تهران هستید حتما به ایران اروپا یه سری بزنید.

2731

ببین من ۶سال مداوم سفیر رفتم قبلشم کلی خودم خونده بودم نه میتونستم فیلم ببینم نه اهنگ میفهمیدم نه صحبت کنم نه چیزی بخونم بعد پارسال از طریق خواهر زاده زن داییم با یه خانمی اشنا شدم که به بچه هایی که میخواستن مهاجرت کنن یا ایلس بگیرن درس میداد اشنا شدم انصافا هم کارش عالی بود  و من بعد ۶ ماه که باهم کلاس مجازی رفتیم ایلسم رو گرفتم  الانم راه صحبت میکنم وفیلم و اهنگ هم که راحت میفهمم حالا بهت میخوام یه توصیه کنم بگرد یه معلم خوب پیدا کن و پولتو الکی دور نریز😉

آموزشگاه پارسایان اول گیشا هست، خوبه خدایی، من که دخترم رو دو سالی هست اونجا میبرم، خیلی راضیم. معلماش خیلی خوبن، روی حرف زدن هم خیلی کار میکنن، اصلا ترم مخصوص صحبت کردن دارن آخر هر کتاب. خلاصه که خوبه.

زبان انگلیسی را در کرج به صورت خصوصی و توسط مترجم همزمان سفیر اندونزی، مشاور برنامه پرس تی وی  آموزش ببینید و به راحتی برای مهاجرت، آیلتس و تسلط کامل به مکالمه و دوره های جنرال آمادگی پیدا  کنید تجربه ثابت کرده است که زبان انگلیسی را از فارغ التحصیل این رشته آموزش ببینید که از افتخارات ما رتبه برتر و استعداد درخشان بودن دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد و دکترای دانشگاه تهران میباشد و با تجربه بیش از یک دهه تدریس در آموزشگاه های معتبر ایرانمهر، ایران کانادا، سفیر و... به شما برای رسیدن به هدف کمک میکنیم و به عنوان مدرس زبان انگلیسی در گوگل نیز برند هستیم

شماره تماس و تعیین سطح رایگان

09913585340

کرج