2737
2734
عنوان

جیکار کنم که دخترم مثله پسرم نشه

630 بازدید | 10 پست
پسرم نزدیکه چهار سالشه و هنوزم با خوابش مشکل دارم و تا صبح ده بار میاد تو اتاقه ما. الان دخترم شش ماهشه. و شیر خودم وشیر خشک با هم میخوره. با اینکه شباتو اتاقه ماست و جدا تو گهواره میخوابه باز تا صبح چندین بار بیدار میشه و میخواد سینه تو دهنش باشه.چیکار کنم به سینه وابسته نشه و ایا ببرمش تو یک اتاقه دیگه؟ به خدا صبحها مثله گربه هایه گیج میمونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
اخه پسرم رو که دو سالگی از شیر گرفتم شروع کرد به گرفتنه دستم و تا الان که یکساله جاشو جدا کردم هنوزم این عادتو داره و میاد میگه بیا دستمو بگیر. به خدا جهار ساله که یک شب راحت نخوابیدم
خانومی سال اول شیردهی همینه روز و شب مامانا قاطی میشه من که همش خما بودم اصلا خاطره زیاد ندارم از اون روزا شبها بیدار و بدخواب و روزا خواب و گیج.وووییییی یادم میاد سخت بود ولی شیرینه دیگه نینی بزرگ میشه دیگه اون شیرینی رو نداره ازش لذت ببر تا میتونی
اتاق دخترت رو از همین الان جدا کن ،درسته شب برای شیر بیدار می شه و مجبوری از جات بلند شی بری تو اتاقش و شیرش بدی تا بخوابه اما بعد که بزرگ بشه می فهمی کارت چقدر باعث راحتیت شده ،یه بچه مستقل برای خواب خواهی داشت که انس گرفته به اتاق خودش و اصلا مزاحم خواب تو نمی شه این رو در نزدیکان خودم عینا دیدم