2737
2734
عنوان

تعبیر کنید خوابمو لطفا

76 بازدید | 7 پست

خواب دیدم داخل یه خونه و داخل یه اتاقم که شلوغه یه توالت فرنگی هم داره یه سوراخ چاه به فاصله از توالت فرنگی هست

من رفتم و نشستم رو توالت فرنگی و شروع کردم به دستشویی کردن بعد که تموم شده بود تقریبا صدای سیفون رو هم شنیدم ولی یوهو دیدم از اون سوراخ چاه یه مارمولک داره در میاد همش سرشو در میاورد و بر می گشت داخل..بدون اینکه خودمو تمیز کنم پاشدم رفتم سر سوراخ فاضلاب تا مارمولکه نیاد بیرون همش با پا میزدم رو چاه ..

یکی اونجا بود نمیدونم کی بود مرد بود و آشنا احتمالا بهش همش می گفتم یه سمی حشره کشی بده تا نیومده بالا..اونم انگار عجله داشت دنبال کارای خودش بود..خودم سریع رفتم سم آوردم ریختم تو چاه که دیدم دو تا کرم چاق اومدن لبه چاه فاضلاب با پا لهشون کردم و انداختم تو چاه و سم ریختم همه جای چاه فاضلاب..

خوابم ادامه داشت ولی خوب یادم نمیاد..که اون مرده رفت بیرون خونه و من پنجره ها رو میبستم که نکنه مارمولک بیاد تو خونه و در کمدا  رو میبستم...

یه زن و پسر بچه تو خونه بودند که نمی شناختم..فقط بهشون گفتم چرا پنجره بازه مارمولک اومده باشه چی..

اینم بگم خونه قدیمی بود و داغون و من نمیشناختم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
چرا می خندی؟

عزیزم خوابت چرته هرخوابی که تعبیر نداره ساعت داره زمان داره مکان داره آدمای خاصی خوابشون تعبیرداره زیادبهش فکرنکن

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
عزیزم خوابت چرته هرخوابی که تعبیر نداره ساعت داره زمان داره مکان داره آدمای خاصی خوابشون تعبیرداره ز ...

حالا مگه شما منو می شناسی یا میدونی من کی این خوابو دیدم و اینا رو میگی؟من گفتم هر کسی که بلده و علمشو داره 

حالا مگه شما منو می شناسی یا میدونی من کی این خوابو دیدم و اینا رو میگی؟من گفتم هر کسی که بلده و علم ...

نه نمیشناسم ولی ماها ادمای معمولی هستیم که خوابامون تعبیر نمیشه

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2738