2733
2739

تلخ نميشه؟

ريزه كاراياشو هم ميگين؟

با پرتغال معمولي ميخوام درست كنم

با پوست بهتره يا بي پوست؟؟؟؟

يا فقط پوست پرتغال و اب پرتغال باشه؟

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

يا پوستش؟

پبج اينستا : katonii.vietnam 🥰هر سوالى در مورد بيزينس تو اينستا داشتيد در حد توانم كمكتون ميكنم 😘 به همه فروش انلاين و پيشنهاد ميكنم حتى به تو چون تو رو به ارزوهات ميرسونه💖
2728
با پرتغال نمیتونی مربا درست کنی

چرااا

اگه دستورشو گذاشتن لایکم کن اسی جون

باشه اما فعلا همه بهر تماشا اومدن😄

من پوست پرتقال مرباشو درست میکنم بی نهایت عالی برا نفخ

پوست رو خلال میکنم سه مرتبه هر بار ۱۵ دقیقه میزارم‌میجوشه بعد اب سرد میریزم روش

بعد سه بار میریزم تو شیره که مقدارش شکر دوبرابر آب هست

بعد میزارم بجوشه و قوام بیاد توش چندتا هل هم‌میریزم بعد که اماده شد یه شبانه روز دم کنی میزارم روش میزارم میمونه 

بعد تمام

2740
من پوست پرتقال مرباشو درست میکنم بی نهایت عالی برا نفخ پوست رو خلال میکنم سه مرتبه هر بار ۱۵ دقیقه ...

عطرش از بين نميره؟

اب پرتغالم ميشه ريخت؟

پرتقال ب این گرونی حرمت داره ن لذت...  

خود پرتقال میوه و گوشتش خوب نمیشه.پوستش خوب میشه.

پوست پرتقال شکری شف طیبه رو سرچ کن تو نت.تا اون مرحله ک تو شربت میذاره خنک بشه رو برو مرباشه

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  
پرتقال ب این گرونی حرمت داره ن لذت...     خود پرتقال میوه و گوشتش خوب نمیشه.پوستش خوب میش ...

😁😂😂

مرسي عزيزم

نه عطرش نمیره اره اب پرتقال هم‌میشه اینجوری شکرک هم‌نمیزنه فقط اونوقت شکرش رو کمتر بریز

مرسي عزيزم

2706