2733
2734

اگه بچه همسایتون (ده یازده ساله) برای بچتون ک تو راهه بافتنی کوچکی درست کنه (دستکش یا لیف) و بتون بده 

شمام بش ی چیزی میدین؟ 

بعدش

اگه اره چند وقت بعد

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃

ای جااااانم چ حسی خوبی ازاون بچه گرفتم اره حتما چرا ک ن خیلی ن اما هرازچندگاهی چیزی توخونه باشه خوراکی تنقلات کیک خونگی بپزم میدم

فقط 33 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

اگر کم مونده که بچت به دنیا بیاد به سلامتی 

بزار وقتی به دنیا اومد یه چیزی براش بگیر بگو اینو نینی آورد به خاطر اینکه بهش بافتنی دادی

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه./ هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. / 
بگردم چقدر مهربونه بله حتما دو هفته بعد ی چیزی بهش میدادم

حالا چرا دوهفته 

تو خانواده مون چهار تا آرزو نام داریم☺️خاله م 🥰من😊خواهرزاده‌ام 😘زن داداشم 😍برای همه جالبه گفتم اینجام بگم شاید برای شمام جالب بود🙃
اگر کم مونده که بچت به دنیا بیاد به سلامتی  بزار وقتی به دنیاداومد یهوچیزی براس بگیر بگو اینو ...

پنج ماه مونده 

2706