2733
2734
عنوان

واسه مهمونای خاص تون چ منو غذایی درست میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی سوال دیگه دوستان شما بعد عروسی ک پاگشاتون کردن اون مهمونیایی ک رفتین پس دادین یعنی هر کی دعوتتون کرد دعوتش کردین؟
خدایا به خاطر همه داده ها و نداده هایت 'شکر'
2731
این مهمانان ک میخوام دعوتشون کنم من و بعد دو سال پاگشا کردن حالا پدر شوهرم ک فضوله گیر داده ک دعوتشون کن. نمیدونم باید چیکار کنم
تازه فامیل دور هم هستن همسایه پدر شوهرمه اونا خودشون هم همدیگرو دعوت نمیکنن ولی نمیدونم چرا من باید اینکارو بکنم
من کل مهمون رفتن و مهونی دادنو دوست دارم.مثلا ماهی یک بار فامیلای شوهرمو دعوت میکنم.فامیلای خودمونو که سالی 2 بار 10 روز میان.بعد عروسیم همه پاگشام کردن.ولی من این جوری نبود که بخوام مهمونیشونو پس بدم.ولی همه رو دعوت کردم
آخه من با اینا راحت نیستم یعنی کلا ی دفعه خونشون رفتم و میدونم دیگه نمیرم اون ی دفعه هم واسه پاگشا بوده ک رفتم دیگه نمیریم
قورمه سبزی بوی تندی داره و مناسب مهمونی رسمی نیست .یا کرفس بزار یا خورش بادمجون .زرشک پلو هم به نظر من غذای تنبلاستشیرین پلو یا البالو پلو رسمی تره!حتما یه غذای نونی هم بزار چون بعضیا شبا بر نج نمیخورن!مثل کشک بادمجون یا دلمه .سوپ قارچ هم بزار
تا هستی من ز هستی اوست تا هستم و هست دارمش دوست
2706