2733
2734
عنوان

واسه مهمونای خاص تون چ منو غذایی درست میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 1422 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
الهام جان منوی خودت حرف نداره عزیزم... من برای پاگشای خواهرشوهرم دقیقا همینا رو گذاشتم... سوپ شیر، مرغ البته من با باقالی پلو گذاشتم به نظرم مجلسیتره، قرمه سبزی، برنج ساده، بورانی اسفناج، ژله و کرم کاسترد و سالاد فصل و مخلفات مث ماست و زیتون و ...
یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!!
من واسه خورشت بادنجون اول مرغ رو تو روغن سرخ میکنم کامل.بعد پیاز رو خلال میکنم تو تابه.نکته.مرغتون رو تو قابلمه درست نکنیدبعد پیازو تفت میدم که نرم بشه مرغ رو میچینم رو پیازا.هویجم میریزم.بعد تو یه ظرف اب با رب با زعفرون با نمک و ابلیمو مخلوط میکنم میذارم بجوشه.بعد میریزم رو مرع روشو یا فیل میکشم یا در میذارم.حاست باشه نرم نشه.تو یه تابه دیگه یه لایه بادنجون سرخ شده یه لایه گوجه سرخ شذه میذارم.از اب اون مرغ میریزم روش میدارم رو گاز.موقع سرو هم یه مرغ میدارم و از این گوجه باذنجونه.اگر کسی مرغ بخواد مرغ تنها.
2706