2737
2734
نی نی گل جان اگه لازمه ابروهات انجام بده حتما خیلی تو روحیت تاثیر میذاره اگر خواستی هم به جای خوب بهت معرفی می کنم که بری
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
اگه تهران هستی این کارش فقط تاتو و کارشم خیلی خوبه یعنی من که راضیم تو اینستا هم می تونی کاراش ببینی حالا من شمارش میذارم خودت ز بزن و آدرس اینستا و آدرس سالن از منشی ش بپرس اینم شمارشه 22559418که البته تو محدوده پاسداران هستش یه شماره دیگش 22559203
من با دیدن محدودیت درخودم،خدا را محدودنمی کنم.چون با خدا همراهم،همه چیز ممکن ومیسر است.
اسم سالنش هم رخ هست که خیلی شلوغ میشه وباید حداقل سه ساعتی کم کم براش وقت بزاری اسم اون خانمه که این کار انجام میده شبنم هستش و پولش هم سیصدتومنه